Oyun

PUBG Mobile Erangel Haritasındaki En İyi İniş Noktaları

PUBG Mobile Erangel Haritasındaki En İyi İniş Noktaları. PUBG Mobile, Google Play Store’da 100 milyondan fazla indirilen popüler bir battle royale oyunudur. Oyunculara, oyunu oynayabilecekleri çeşitli haritalar sağlar. Erangel, PUBG Mobile’ın en eski ve en çok oynanan haritasıdır. Oyuncuların kendileri için silah indirip yağmalayabilecekleri harika yerler var. Bu yazıda, PUBG Mobile’ın Erangel haritasındaki en iyi iniş yerlerini tartıştık.

PUBG Mobile Erangel Haritasındaki En İyi İniş Noktaları

Bu yazıda, PUBG Mobile’ın Erangel haritasındaki en iyi iniş yerlerini tartıştık. Gelin hep birlikte PUBG Mobile Erangel Haritasındaki En İyi İniş Noktalarını öğrenelim.

1- Novorepnoye

Novorepnoye konteynerleri PUBG Mobile’daki en iyi sıcak damlalardan biridir. K / D artırmak için öldürmek için gidiyoruz, o zaman burası sizin için bir cennet. Uçağın yörüngesi Novorepnoye’den geçtiğinde, 6-7 mangaların Novorepnoye konteynerlerine ve yakınındaki şehre kolayca inmesini bekleyebilirsiniz. Erangel haritasındaki en iyi iniş noktalarından biri, becerilerini geliştirmek ve takım arkadaşlarınla ​​koordinasyonu geliştirmek.


2- Pochinki

Pochinki bir zamanlar PUBG Mobile’da ölüm kenti olarak biliniyordu. Yağma yüzdesi yüksek ve düşmanları örtmek ve öldürmek için birçok bileşik var. Pochinki, Erangel haritasındaki en iyi iniş noktalarından biridir. Düşmanları kolayca tespit edip öldürebileceğiniz iyi konumlandırılmış binalar var. Yeni çıkıntı tutma özelliğiyle, oyuncular Pochinki’deki çeşitli çatılara tırmanabilirler. Bu özellik sayesinde, oyuncular beklenmedik konumlardan düşmanları öldürebilir ve daha fazla öldürme elde edebilirler.


3- Yasnaya Polyana

Yasnaya Polyana, sıralamalarını zorlamak isteyen oyuncular için en iyi iniş noktaları. Yasnaya Polyana orta yağma yüzdesi ile büyük bir şehir. Tüm ekip burada uzun süre kolayca hayatta kalabilir ve önemli hayatta kalma puanları alabilir. Oyuncular kendi kendilerine öldürmek için hapishane binasını tutabilirler.


İlginizi Çekebilir  👇

👉 PUBG Mobile Hesaptan Hesaba UC Gönderme 

👉 PUBG Mobile M416 Skin Bedava

👉 PUBG Mobil Bedava Hile 

👉 PUBG Mobile UC Hilesi APK İndir

👉 Sıfır Geri Tepme İçin En İyi Hassasiyet Ayarları 

👉 Öğrenci Gündemi’ni Instagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu