Oyun

PUBG Mobile Lite 0.18.0 Güncellemesinin En Önemli 5 Özelliği

PUBG Mobile Lite 0.18.0 Güncellemesinin En Önemli 5 Özelliği. PUBG Mobile Lite 0.18.0 güncellemesinin ilk beş özelliği hakkında hızlı bir kılavuz. Yükseltme, yeni bir silah, yeni bir mod ve popülerlik özelliği eklendi. PUBG Mobile Lite en son 0.18.0 sürümünü global sunuculara yayınladı. Bir oyuncu oyunu indirmek veya güncellemek için uygulama mağazasına gidebilir. Yeni güncelleme, oyuncuların kullanmaktan hoşlanacakları bazı harika özelliklere sahip ve bu makalede, PUBG Mobile Lite 0.18.0 güncellemesinin ilk beş özelliğini tartıştık.

PUBG Mobile Lite 0.18.0 Güncellemesinin En Önemli 5 Özelliği


1- TDM Harabeleri

PUBG Mobile Lite 0.18.0 güncellemesindeki en iyi özellik Ruins adında yeni bir TDM modunun eklenmesidir. Bu, oyuncuların gelecek savaşlar için 1v1 becerilerini eğitmelerine ve geliştirmelerine yardımcı olacaktır. Ayrıca, slayt özelliği, oyuncuların düşman mermilerinden kaçmasını kolaylaştıracak olan TDM moduna eklenmiştir.


2- Yeni simge ve lobi

Güncelleme ayrıca PUBG Mobile Lite’ın birinci yıldönümü kutlamalarını da içeriyor. Ve bunun için, geliştiriciler bu etkinliğe dayanan yeni bir lobi teması eklediler. Genel görünümün daha iyi görünmesi için bazı yeni simgeler de dahil edilmiştir.


3- Özel P90 SMG

Bir P90 SMG de PUBG Mobile Lite 0.18.0 güncellemesine gelecek ve silahın büyük atış hızı ve hasarı var. P90, 9mm mühimmat kullanıyor ve oyundaki en iyi yakın menzilli silahlardan biri olacak. Her turda maksimum 50 mermi olabilir, bu da düşman mangalarını kolayca silmeye yardımcı olacaktır.


4- Teleferik ve kalıntılar özelliği

PUBG Mobile Lite 0.18.0 güncellemesinin bir başka harika özelliği, oyuncuların bir konumdan diğerine kolayca seyahat edebileceği teleferiktir. Ruins adında yeni bir yer de oyuncuların ziyaret etmesi ve eğlenmesi için eklendi.


5- Popülerlik özelliği

PUBG Mobile Lite 0.18.0 güncellemesindeki beşinci özellik popülerlik veya hediye özelliğidir. Bu özellikte oyuncular arkadaşlarına ve / veya diğer oyunculara günlük hediyeler veya popülerlik gönderebilir. Topluluk içinde iyi bir itibar kazanmalarına yardımcı olacaktır.


İlginizi Çekebilir  👇

👉 PUBG Mobile Hesaptan Hesaba UC Gönderme 

👉 PUBG Mobile UC Hilesi APK İndir

👉 Öğrenci Gündemi’ni Instagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu