Oyun

PUBG Mobile Lite Sınırsız BC jeneratörü: Rehber

PUBG Mobile Lite Sınırsız BC jeneratörü: Rehber. PUBG Mobile Lite, oyunculara birçok kostüm, kostüm ve ifade sunar ve bazı kullanıcılar bu öğeleri herhangi bir maliyetle almayı ister. En iyi ve özel kaplamalardan birkaçı oyun içi mağazadan sandıklar veya Winner Pass ile elde edilebilir. Hepsi oyuncuların PUBG Mobile Lite’ın oyun içi para birimi olan BC (Savaş Paraları) harcamasını gerektirir.

Ancak, BC’ye gerçek para harcamak tüm oyuncular için bir seçenek değildir; ancak PUBG Mobile Lite’daki özel öğelerin cazibesine direnmek de zordur . Böylece oyuncular BC’yi ücretsiz almak için farklı yöntemler ararlar. Çoğu zaman sınırsız BC jeneratörü denilen bir araçla karşılaşırlar;

PUBG Mobile Lite’ta Sınırsız BC jeneratörü Nedir?

Bu ada sahip, oyunculara ücretsiz olarak sınırsız BC sağladığını iddia eden birkaç üçüncü taraf aracı var . Ancak, bu doğru değildir , çünkü PUBG Mobile Lite sunucu tabanlı bir oyundur ve BC’yi ücretsiz almanın tek yolu oyun içi etkinlikler ve ödüllerdir. Bu web sitelerinin çoğu, oyuncuların cihazlarına da zarar verebilecek kötü amaçlı yazılım indirmelerini gerektirir .

Ayrıca, bu web sitelerinin çoğu oyunculardan hesap bilgilerini girmelerini istediği için hesabın kaybedilmesine de neden olabilir . Bu araçların birçoğu, sahte insan doğrulama sürecini geçmek için oyunculara ihtiyaç duyar .

Bu nedenle, bu araçlar yüzde 100 sahte ve çalışmıyor . Çalışsalar bile, oyuncular PUBG Mobile Lite tarafından belirlenen Hizmet Şartlarını ihlal ettikleri için bunları kullanmamalıdır . Bu şekilde yakalanırsa, oyuncular kalıcı olarak yasaklanabilirken , cihazları da kalıcı bir askıya alınabilir .

Bu nedenle oyuncular asla çalışmaz ve yasadışı oldukları için zamanlarını bu tür araçlara harcamamalıdır.


İlginizi Çekebilir  👇

👉 PUBG Mobile Hesaptan Hesaba UC Gönderme 

👉 PUBG Mobile UC Hilesi APK İndir

👉 Sıfır Geri Tepme İçin En İyi Hassasiyet Ayarları 

👉 Öğrenci Gündemi’ni Instagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu