Oyun

PUBG Mobile: PUBG Mobile 0.19.1 Beta Güncellemesi Nasıl İndirilir?

PUBG Mobile: PUBG Mobile 0.19.1 Beta Güncellemesi Nasıl İndirilir?. PUBG Mobile 0.19.1 beta sürümü 10 Haziran’da resmi olarak yayınlandı. Android için PUBG Mobile 0.19.1 beta güncellemesinin boyutu 1.49 GB civarında PUBG Mobile’ın geliştiricileri Tencent Games, son zamanlarda 0.19.0 versiyonunun beta test aşamasını başlattı ve oyuna birkaç yeni ekleme getirecek. PUBG Mobile tarafından yayınlanan en son beta sürümüne göre, 0.19.0 beta güncellemesi daha da geliştirilmiş ve PUBG Mobile 0.19.1 beta sürümüne dönüştürülmüş gibi görünüyor.

PUBG Mobile 0.19.1 Beta Güncellemesi Nasıl İndirilir?

0.19.1 beta yamasının ardından, personel güncelleme için yama notlarını da duyurdu. Yama notları oyuncuların Bonfire Mode ve New Arena Gameplay – Armoury Arena’da oynama şansına sahip olacağını ortaya koydu. Yeni modların yanı sıra Cheer Park’ta da çeşitli değişiklikler yapıldı. Yeni özellikler listesi yeni Cheer Park ve Hızlı Çizim Özellikleri, Ateşli Silahlara Özel hızlı çekmeler, elit atış menzili zorlukları ve bazı ses iyileştirmelerini içeriyor.

En son PUBG Mobile 0.19.1 beta güncellemesini denemek isteyenler için, cihazınıza yüklemek için aşağıda listelenen yönergeleri uygulayabilirsiniz.

PUBG Mobile 0.19.1 beta Sürümünü APK

PUBG Mobile Beta 0.19.1 Güncelleme APK’sını indirin:  https://bit.ly/3c9OEml

  1. Yukarıdaki bağlantıdan PUBG Mobile beta’nın APK dosyasını indirin.
  2. Telefonunuzda dosya yöneticisini açın ve İndirilen Dosyalar> AOS_IG0190_CE_19074No27_0.19.1.13300_Shipping_Google_CE.shell.signed.apk tıklayın
  3. Henüz etkinleştirmediyseniz, bilinmeyen kaynakların yüklenmesine izin verin, Ayarlar> Güvenlik’e ve ardından Gizlilik> Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulamaları Kur’a gidin.
  4. APK dosyasının kurulumu tamamlandıktan sonra PUBG Mobile uygulamasını açın.
  5. Konuk hesabına giriş yapın ve beta sürümünün keyfini çıkarın.

Not: 0.19.0 beta sürümünü zaten yüklemiş olanların yalnızca beta uygulamasını açması gerekir ve güncelleme açılır penceresi ekranda görünecektir.

Android cihazlar için güncellemenin boyutu 1,49 GB  civarında  . Cihazınızın en son güncellemeyi alacak yeterli depolama alanına sahip olduğundan emin olun.

İndirilen dosyanın şu hatayı göstermesi durumunda – “Paket ayrıştırılırken bir sorun oluştu” – beta APK dosyasını tekrar indirin ve yeniden yükleyin.

En son PUBG Mobile güncellemesinin yüklenmesi için geçen süre internet bağlantınızın hızına bağlıdır. Ama ortalama olarak, yaklaşık 30 dakika sürer.


👉 Öğrenci Gündemi’ni Instagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu