Oyun

PUBG Mobile: Sezon 13’te RP Nasıl Artırılır?

PUBG Mobile: Sezon 13’te RP Nasıl Artırılır?. PUBG Mobile, oyuncuları meşgul etmek ve özel oyun içi öğelerle ödüllendirmek için her sezon yeni Royale Pass’ları tanıttı. On ikinci sezon bittikten sonra, PUBG Mobile geçen ay Hindistan’da Sezon 13’ü yayınladı. Oynaması ücretsiz battle royale oyunu, Royale Pass ile kazanılabilen Royale Puanları (RP) sunuyor. Oyuncular bu puanları oyundaki yeni kaplamaların ve özel ödüllerin kilidini açmak için kullanabilirler.

PUBG Mobile: Sezon 13’te RP Nasıl Artırılır?

Bu makale, bir oyuncunun PUBG Mobile Season 13’ün yepyeni Royale Pass’ında Royale Puanları kazanabileceği çeşitli yollara odaklanacak.

1- Komple etkinlikler

Bir sürü Royale Puanı kazanmanın birincil yolu, PUBG Mobile’daki etkinlikleri tamamlamaktır. Her hafta, oyuncuları tamamlandığında RP ile ödüllendiren yeni bir etkinlik başlatılıyor. Bu olaylar bir zamanlayıcıda ama çok puan veriyorlar.

Günlük görevler ve Mücadele görevleri, oyuncuların odaklanması gereken iki tür görevdir.


2- Düzenli Girişler

Günlük olarak PUBG Mobile’a giriş yapmak bir oyuncuya az miktarda RP kazandırır. Maçları düzenli olarak oynamak için yeterli zamana sahip olmayan kullanıcılar, biraz RP almak için giriş yapabilirler. Genellikle, günlük giriş yaparak 10-12 seviyesi arasındaki sıralamalara ulaşılabilir.


3- Satın Alma Noktaları

Etkinlikleri tamamlama ve günlük giriş yapma gibi ücretsiz yöntemlerin yanı sıra, oyuncular Royale Puanlarını mağazadan da satın alabilirler.

Oyuncuların RP’yi önemli ölçüde artırdığı için Elite Royale Pass’ı mağazadan satın almaları gerekecek. Elite Royale Pass görevlerini tamamlayarak 50, 70 ve 120 Royale Puanı kazanabilirler.


4- Katmanı Değiştirme

Bazı zorlukların tamamlanması zordur ve çok fazla zaman ve çaba gerektirir. Oyuncular genellikle bu görevleri birkaç kez tamamlamaya çalışırlar, ancak karmaşık doğaları nedeniyle başarısız olurlar. Bu görevlere örnek olarak tatar yayı kullanarak öldürme ve sadece tabanca kullanarak öldürme verilebilir.

Ancak, şimdi bu görevleri tamamlamanın ve kolayca dolaşmanın hızlı bir yolu var. Eşleme sunucusunu değiştirmek, bir oyuncunun mevcut sırasını azaltabilir ve zor olayları tamamlamalarını kolaylaştırabilir.

Benzer şekilde, oyun modunu değiştirmek de sıraları değiştirebilir. Oyuncular ayrıca TPP’den FPP’ye ve tam tersi de görevleri daha düşük dereceli moddan tamamlayabilirler. Bu, PUBG Mobile oyuncularının daha fazla RP elde etmek için kullanabileceği en kullanışlı numaradır.


İlginizi Çekebilir  👇

👉 PUBG Mobile Hesaptan Hesaba UC Gönderme 

👉 PUBG Mobile M416 Skin Bedava 

👉 PUBG Mobil Bedava Hile 

👉 PUBG Mobile UC Hilesi APK İndir

👉 Sıfır Geri Tepme İçin En İyi Hassasiyet Ayarları 

👉 Öğrenci Gündemi’ni Instagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu