Oyun

PUBG Mobile Sezon 14 Sızdırılmış Kıyafetler ve Görünümler

PUBG Mobile Sezon 14 Sızdırılmış Kıyafetler ve Görünümler. PUBG Mobile’ın 13. Sezon Royale Geçidi nihayet oyunda bir ay sonra sona erdi ve şu anda RP bölümü kilitlendi. Oyuncular oyuna bir sonraki sezonun gelmesinden sonra erişebilir ve Sezon 14 Royale Pass’ın 14 Temmuz’da PUBG Mobile’da yarın yayınlandığı bildiriliyor.

PUBG Mobile Sezon 14 Sızdırılmış Kıyafetler ve Görünümler

Yeni sezonun piyasaya sürülmesiyle, oyuncular oyunda bir sürü yeni kostüm, kıyafet ve karaktere tanık olacaklar. Sonuç olarak, M416 silah kaplaması, Dacia araç kaplaması ve diğerleri gibi çeşitli öğelerin gelişini gösteren birkaç sızıntı çevrimiçi olarak ortaya çıktı . Hepsi önümüzdeki Sezon 14 Royale Geçidi’nde yer almalıdır.

PUBG Mobil Sezon 14 Royale Geçidi’nde bulunabilecek sızdırılmış kıyafetlere ve kaplamalara bir göz atalım.

1- M416 cilt – Göz kamaştırıcı Gençlik

Veri madencileri tarafından ortaya çıkarılan bilgilere göre, oyuna yeni ve şaşırtıcı bir M416 bitiş geliyor. M416 saldırı tüfeği birçok oyuncunun en sevdiği silahtır ve bu kaplama Göz Kamaştırıcı Gençlik olarak adlandırılacaktır  Aynı şey Sezon 14 Royale Pass güncellemesinin bir parçası olarak gelecek . Dahası, premium silah görünümleri için özel bir yuva olan 90. sırada yer alacak.


2- Efsanevi Kıyafet

Royale Pass’ın (100 RP seviyesi) son rütbesinde, Tencent Games efsanevi bir kıyafete sahip olacak. Dahası, sızıntılar oyuncuların iki harika efsanevi kıyafet arasında seçim yapma seçeneğine sahip olacağını da gösterdi. Her ikisinin adı  Kuş Tyrant Seti ve  Kırmızı Komutan Seti’dir  .


3- UAZ askeri görünümü

RP ödülleri listesinde kamuflaj askeri araç görünümlü yeni bir UAZ araba kaplaması da görünecek. Ardından, Sezon 14 Royale Geçidi güncellemesinin bir parçası olarak bulanık kırmızı bir görünüme sahip bir Dacia yayınlanacak. Ancak, bu cildin adı henüz bilinmiyor, ayrıca kilidini açma seviyesi hakkında hiçbir şey bilmiyoruz.


İlginizi Çekebilir  👇

👉 PUBG Mobile Hesaptan Hesaba UC Gönderme 

👉 PUBG Mobile M416 Skin Bedava 

👉 PUBG Mobil Bedava Hile 

👉 PUBG Mobile UC Hilesi APK İndir

👉 Öğrenci Gündemi’ni Instagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu