Oyun

PUBG Mobile ve PUBG Mobile Lite Arasındaki 5 Büyük Fark

PUBG Mobile ve PUBG Mobile Lite Arasındaki 5 Büyük Fark. Birçok PUBG Mobile oyuncusu, PUBG Mobile lite’nin ana oyun kadar iyi olmadığını düşünüyor. Ancak, mobil oyunun gerçek özünü koruyan hala iyi bir oyundur. PUBG Mobile Lite, yüksek özelliklere sahip olmayan telefonlar için mükemmeldir.

PUBG Mobile ve PUBG Mobile Lite Arasındaki 5 Fark

PUBG Mobile ve PUBG Mobile Lite, aynı temel oyunun iki farklı sürümüdür, ancak bazı önemli farklar vardır:

1- Harita

PUBG Mobile oyuncularına Erangel, Miramar, Sanhok ve Vikendi’de oynamak için dört harita sunarken, PUBG Mobile Lite sadece Varenga ve Golden Woods adında iki tane sunuyor. PUBG Mobile Lite’daki haritaların boyutu, PUBG Mobile’ın haritalarından önemli ölçüde daha küçüktür.


2- Oyunun Süresi

Süre tamamen hayatta kalmanıza bağlı olsa da, bir PUBG Mobile maçını tamamlamak için geçen süre, PUBG Mobile Lite’ın neredeyse iki katıdır. Bunun başlıca nedeni haritanın büyüklüğüdür.


3- Telefon Gereksimi

PUBG Mobile Lite adından da anlaşılacağı gibi, PUBG Mobile Lite çok az telefon gereksinimine sahiptir. 1 GB RAM’de çalışan ve 2 GB dahili depolama alanına sahip bir telefonunuz varsa, bu oyunu kolayca oynayabilirsiniz. PUBG Mobile Lite yalnızca 600 MB boş depolama alanı gerektirirken, PUBG Mobile bir boğmaca 1,97 GB gerektirir!


4- Oyuncu Sayısı

Bir PUBG Mobile maçındaki maksimum oyuncu sayısı 100’dür, ancak PUBG Mobile Lite’ta 60’tır. Bunun nedeni, PUBG Mobile lite’nin harita boyutunun PUBG Mobile’dan çok daha küçük olmasıdır.


5- Grafik

Birçok oyuncu, PUBG Mobile Lite söz konusu olduğunda grafiklerde önemli bir düşüş olduğu görüşündedir. Bununla birlikte, grafikler karşılaştırılırsa çok fazla bir fark yoktur.


İlginizi Çekebilir  👇

👉 PUBG Mobile Hesaptan Hesaba UC Gönderme 

👉 PUBG Mobile M416 Skin Bedava

👉 PUBG Mobil Bedava Hile 

👉 PUBG Mobile UC Hilesi APK İndir

👉 Sıfır Geri Tepme İçin En İyi Hassasiyet Ayarları

👉 Öğrenci Gündemi’ni Instagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu