Oyun

PUBG Mobile’da Hangi Saldırı Tüfeği En Yüksek İsabet Hasarına Sahip?

PUBG Mobile’da Hangi Saldırı Tüfeği En Yüksek İsabet Hasarına Sahip?. Piyade tüfeği, PUBG Mobile’daki en popüler silah kategorisini oluşturur. En yüksek hasarlı saldırı tüfeği aynı zamanda oyundaki en kötü şöhrettir. Silahlar, PUBG Mobile gibi bir battle royale oyununun ana unsurlarından biridir. Oyun, her biri belirli bir amacı yerine getirmek için tasarlanmış farklı silah kategorilerine sahiptir.

Tüm bu kategoriler arasında, ARs olarak da bilinen saldırı tüfekleri, oyunda en çok kullanılan silahlardır. Genellikle popüler isabet hasarına sahip oldukları ve tutarlı performans gösterdikleri için son derece popülerdirler. Saldırı tüfekleri Groza, AKM, SCAR-L, M16A4 ve daha birçok silah içerir.

PUBG Mobile’da Hangi Saldırı Tüfeği En Yüksek İsabet Hasarına Sahip?

Hasar Hasarı: 49; İlk Mermi Hızı: 780 m / s; Vücut Vuruş Darbe Gücü: 10.000; Nadirlik: Yaygın olmayan PUBG Mobile’da en yüksek hasara sahip AR , 49 vuruş vuruşuna sahip Mk47 Mutant’tır. Hasar, 47 vuruş vuruşuna sahip AKM ve Groza gibi popüler saldırı tüfeklerine göre daha yüksektir.

Mk47, sadece 20 mermi olan küçük bir dergi boyutuna sahip 7.62mm cephane tipini kullanıyor. Küçük dergi, yüksek isabet hasarını dengeler, ancak oyuncular onlara ekstra 10 tur verecek genişletilmiş dergiler ekleyebilir.

Mk47 Mutant, tek ateş modu sayesinde sonsuz mesafelerde iyidir. Ancak, tam otomatik moddan yoksun olduğu için genellikle en kötü genel saldırı tüfeği olarak kabul edilir.

Bir saldırı tüfeği genellikle çoğu duruma uyarlanabilir, ancak bu Mk47 için geçerli değildir. Geniş aralıkta mükemmeldir, ancak kısa aralıkta eşit değerin altına düşer. Top, Atanmış Nişancı Tüfeği (DMR) ve bir saldırı tüfeği arasında bir melez gibi hissediyor.

Seri çekim modu, yüksek geri tepme ve öngörülemeyen yangın paterni ile kendi dezavantajlarına sahiptir. Hafif kavrama gibi ataşmanlar geri tepmeyi azaltmaya yardımcı olur, ancak oyuncular diğer silahları kullanmaktan daha iyidir.


İlginizi Çekebilir  👇

👉 PUBG Mobile Hesaptan Hesaba UC Gönderme 

👉 PUBG Mobile UC Hilesi APK İndir

👉 Sıfır Geri Tepme İçin En İyi Hassasiyet Ayarları

👉 Öğrenci Gündemi’ni Instagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu