Oyun

PUBG Mobile’ın Karakin Haritası: Tüm Bilinmesi Gerekenler

PUBG Mobile’ın Karakin Haritası: Tüm Bilinmesi Gerekenler. PUBG Mobile, mobil platformdaki en başarılı Battle Royale oyunlarından birisi geliştiriciler oyunu heyecanlı hale getirmek için sürekli yeni silahlar, araçlar, yeni haritalar oyuna ekliyor. PUBG Mobile tutkunları tarafından merakla beklenilen Karakin haritası yayınladı. PUBG Mobile Karakin haritasının bazı özellikleri şu şekilde;

PUBG Mobile’ın Karakin Haritası

  • Pubg Karakin harita Miramar’ın daha küçük bir versiyonu gibidir. Karakin  2×2 km’lik bir alanı kapsamaktadır. Karakin daha az sığınaklar, tepeler ve kayalarla doludur.
  • En fazla 64 oyuncu, hayatta kalan son takım olmak için haritada savaşıyor.
  • Oyuncuları saklandıkları yerden çıkarmak için binalara rastgele hasar verecek bir Yıkım Bölgesi var.
  • Yapışkan bombalar oyuncular tarafından bazı duvarları kırmak için kullanılabilir. Bu nedenle, oyunculara her zaman duvarların arkasına saklanmamaları önerilir.
  • Yeni bir özellik olan İnce Duvar Mermi Penetrasyonu, oyuncuların ince duvarlardan ateş etmesini sağlayacak.

1-Bashara

Bashara, PUBG Mobile‘ın yeni Karakin haritasındaki en iyi atlama noktası. Alan, oyuncuların bol miktarda ganimet (loot) bulabilecekleri büyük bir alana sahiptir.


2- Bahr Sahir

Bahr Sahir, Karakin haritasının üst kısmında yer alıyor. Oyuncular, bölgeye yayılmış binalarda silahlar, cephanelikler ve ekipman gibi çeşitli eşyalar bulacaklar.


3- Al Habar

Al Habar, Karakin haritasında oyuncuların atlamayı düşünmesi gereken bir başka nokta. Haritanın sağ üst köşesinde bulunur ve tüm bir takıma yetecek kadar ganimete (loot) sahiptir.

Bu üç iniş noktasının yanı sıra, Kargo Gemisi ve Hadiqa Nemo, 2×2 PUBG Mobil haritasında diğer iki iyi konumdur.


👉 Öğrenci Gündemi’ni Instagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu