Oyun

PUBG Rehberi: PUBG Mobile’da Nasıl Daha İyi Hedef Alınır?

PUBG Rehberi: PUBG Mobile’da Nasıl Daha İyi Hedef Alınır?. PUBG Mobile, mobil oyun topluluğunda muazzam bir büyüme gösterdi ve ayrıca son birkaç aydır aktif oyuncu tabanında üstel bir artış gördü. Oyun farklı istatistikler ve geri tepme desenleri ile gelen çok çeşitli silahlar sunuyor. Savaş alanına girerken, iyi bir amaç, PUBG Mobile’da tavuk yemeğine yol açan bir oyuncunun beceri setinin en önemli parçasıdır.

PUBG Mobile’da Nasıl Daha İyi Hedef Alınır?

Hangi silahı kullanırsanız kullanın, nişan alma becerileri zaferinizin belirleyici faktörüdür. Acemi oyuncular genellikle oyunu oynarken nişan almakta zorlanırlar. İşte bir oyuncunun PUBG Mobile’da daha iyi nişan alabileceği ve tavuk yemeği kazanma şansını artırabileceği bazı ipuçları ve püf noktaları.

1. Doğru hassasiyet ayarlarını seçin

Hassasiyet ayarlarını rahatınıza göre ayarlamak, nişan alma becerilerinizi büyük ölçüde geliştirebilir. Ayrıca, silahın geri tepmesini etkin bir şekilde kontrol etmenize yardımcı olabilir. Bu ayarları, PUBG Mobile’ın ayarlardaki hassasiyet seçeneğine giderek değiştirebilirsiniz. Daha sonra Eğitim modunda bir veya iki oyun oynayarak bu hassasiyet ayarlarını test edebilirsiniz. Yeni başlayanlar burada hassasiyet ayarlarının optimum bir kombinasyonunu bulabilirler.


2. Amaç Yardımı’nı açın

Amaç yardımı, PUBG Mobile’da oyuncuların doğru nişan almalarına yardımcı olan bir özelliktir. Oyuncunun amacını düzelttiği için oyuncunun daha iyi nişan almasına yardımcı olur ve böylece maksimum hasar sağlar. Bu özelliği ayarlardan açarak, pek çok çaba sarf etmeden mutlaka meyilli bir amaç olabilir. Amaç sorunlarınızı çözmek için ikinci en etkili yöntemdir ve aynı zamanda önemli kavgalarda üst elinize sahip olmanıza yardımcı olur.


3. Jiroskop kullanın

PUBG Mobile’daki jiroskop, oyuncuların herhangi bir başparmak veya parmak hareketini bırakarak düşmanlara nişan almasını sağlar. Oyun, cep telefonunun hareket yönüyle ekran yönünü optimize eden jiroskop sensörünü kullanır. Bir oyuncu nişan alma becerileri üzerinde çalışmak ve bunları önemli ölçüde geliştirmek istiyorsa, Jiroskop özelliğini kullanmanız önemle tavsiye edilir. Jiroskop bölümü hassasiyet ayarları üzerinde de çalışır. Yukarıda belirtilen hassasiyet ayarları makalesinde yeni başlayanlar için hassasiyet ayarlarının mükemmel bir kombinasyonu bulunabilir.


4. Crosshair yerleşiminizi düzeltin

Artı işaretinin yerleştirilmesi PUBG Mobile’ın en önemli yönlerinden biridir. Yeni başlayanlar, çoğu zaman yere veya düşmanın vücuduna nişan alma eğilimindedir. Ancak, artı işareti konumlarını ayarlamalı ve düşmanın kafasına doğrultmalıdır. Bu, tek bir atışta çok daha fazla hasar sağlayacaktır. Artı işaretini düz bir yüzeyde 90 derecelik bir açıda tutmanız gerektiğini öne süren bir başparmak kuralı var. Bu, mükemmel artı işaretinin yerleşimi olarak kabul edilir.


İlginizi Çekebilir  👇

👉 Sıfır Geri Tepme İçin En İyi Hassasiyet Ayarları 

👉 Öğrenci Gündemi’ni Instagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu