Kimdir

Roj Girasun Kimdir, Nerelidir? Roj Girasun Hayatı ve Biyografisi

Roj Girasun Kimdir, Nerelidir?. Diyarbakır merkezli Rawest Araştırma’nın Genel Müdürü Roj Girasun Kaç Yaşında? Soruları en çok merak edilen isimler arasında yer alıyor. 2018 yılında Diyarbakır’da kurulan Rawest Araştırma, bölge kamuoyunun ilgi odağında yer alan siyasi araştırmaların yanında dezavantajlı grupların toplumsal hayata ve ekonomiye katılımı ile azınlık grupları hakkında çalışmalar yürüterek, sivil toplum kuruluşları ile ortak projeler yürütmektedir. İşte Roj Girasun Hayatı ve Biyografisi hakkında tüm bilinmesi gerekenler.

Roj Girasun Kimdir, Nerelidir?

Araştırmacı, Roj Girasun 1992, Diyarbakır doğumludur. 2024 yılı itibariyle 32 yaşındadır. Lisans eğitimini Artuklu Üniversitesi Kürdoloji bölümünde tamamlamıştır. Sivil toplum örgütlerinin farklı kademelerinde yöneticilik yapmıştır. 2018’den bu yana Diyarbakır merkezli Rawest Araştırma’nın genel müdürlüğünü yapmaktadır.

Roj Girasun: Twitter


Roj Girasun Hayatı ve Biyografisi

Diyarbakır merkezli Rawest Araştırma’nın Genel Müdürü Roj Girasun, TV programları ve söyleşilerde siyaset gündemi dair yaptığı açıklamalarla merak edilen isim oluyor.

Roj Girasun hakkında detaylı bilgi bulunmamaktadır.


👉 Öğrenci Gündemi’ni Instagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu