Kimdir

Salih Nayman Kimdir, Nerelidir? Salih Nayman Hayatı ve Biyografisi

Salih Nayman Kimdir, Nerelidir? Salih Nayman Kaç Yaşında? Soruları Haber Global TV ana haber bülteni sunucusu olan Salih Nayman hakkında en çok merak edilen sorular arasında yer alıyor. Gazetecilik kariyerine radyo kanallarına başlamış ve daha sonra Kanal D haber muhabirliği yapmıştır. İşte Gazeteci Salih Nayman Hayatı ve Biyografisi hakkında tüm merak edilenler.

Salih Nayman Kimdir, Nerelidir?

Gazeteci ve sunucu Salih Nayman, 1978 Ankara doğumludur ve 2024 yılı itibariyle 46 yaşındadır. Ankara İletişim Fakültesi Radyo Televizyon Sinema bölümü mezunu olan Salih Nayman mezuniyetinden sonra çeşitli radyo kanallarında haber spikerliği yapmıştır. Televizyon haber sunuculuğu kariyerine Kanal D, Kanal 1, Habertürk, ATV ve A Haber gibi bir çok TV kanalında yapmıştır. .

2014 yılında Merve Nayman ile evlenen Salih Nayman’ın bir oğlu vardır.


Salih Nayman Hayatı ve Biyografisi

Gazeteci ve sunucu Salih Nayman kariyerine radyo kanallarında haber spikerliği yaparak başlamıştır. Televizyon haber sunuculuğuna Cine5’te başladıktan sonra Kanal D’ye geçmiştir ve haber seslendirirken muhabirlikte yapmıştır. .

A Haber ekranlarında Haber bülteni sunmuştur ve aynı zaman da Memleket Meselesi programlarını sunmuştur. Başarı gazeteci ve sunucu Salih Nayman, Haber Global TV ekranlarında hafta içi her gün Ana Haber bültenlerini sunmaktadır.

Salih Nayman: Instagram

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu