Kimdir

Salim Şen Kimdir, Nerelidir? Salim Şen Hayatı ve Biyografisi

Son günlerde katıldığı programlarda yaptığı yorumlarla gündeme gelen Salim Şen Kimdir? araştırılmaya başlandı.  Özellikle de siyaset gündemine dair yorumları ile dikkatleri üzerine çeken Salim Şen Kaç Yaşında? Twitter‘ da yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiren Salim Şen, Ersan Şen ile kardeş mi olduğu da merak konusu oldu. Gelin birlikte Salim Şen Hayatı ve Biyografisini öğrenelim…

Salim Şen Kimdir?

1962 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Kara Harp Okulu’ndan 1983 yılında mezun olduktan sonra tahsil hayatına askerliği sırasında da devam ederek İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ndeki eğitimini 1992 yılında tamamladı.

Salim Şen, askeri mahkemelerde hakim ve savcı olarak görev yaptıktan sonra 2005 yılında emekliye ayrıldı. Emekliliğinin ardından çeşitli kişi, kurum, kuruluş ve şirketlere hukuk müşavirliği ve dava avukatlığı yapmaya başlayan deneyimli hukukçu, ‘Salim Şen Hukuk Bürosu’nu kurarak serbest avukatlık ve danışmanlık yaptı.

Fethullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) Türk Silahlı Kuvvetleri’ne düzenlediği kumpas Balyoz Davası’nda asker mensuplarının avukatı olarak görev aldı.

👉 Mehmet Ali Sarı Kimdir, Kaç Yaşında? Mehmet Ali Sarı Hayatı ve Biyografisi


Salim Şen Hayatı ve Biyografisi

1962 yılında Ankara’ da doğan Av. Salim ŞEN 1983 yılında Kara Harp Okulundan 1992 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. Çeşitli Askeri Mahkeme ve Savcılıklarda Askeri Hakim ve Savcı olarak görev yaptıktan sonra emekliye ayrılıp, 2005 yılından itibaren çeşitli kişi, kurum, kuruluş ve şirketlere hukuk müşavirliği ve dava avukatlığı yapmaya başlayan Av. Salim ŞEN bürosunun kurucusudur.

1962 doğumlu olan Salim Şen, 2022 yılı itibarıyla 60 yaşındadır. Salim Şen 1.68 metre boyunda, 75 kilo ve koç burcudur.


Twitter 👉 Salim Şen

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu