Kimdir

Sanem Babi Kimdir, Nerelidir? Sanem Babi Hayatı ve Biyografisi

Oyunculuk kariyerine Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisiyle devam eden Sanem Babi Kimdir, Kaç Yaşında? araştırılıyor. 2014 yılında oyunculuk kariyerine başlayan Sanem Babi, Aslen Nerelidir? Gelin birlikte Sanem Babi Hayatı ve Biyografisini öğrenelim…

Sanem Babi Kimdir?

Rol aldığı dizi ve filmlerde adından söz ettiren ve son günlerde oyunculuk kariyer basamaklarını tırmanmaya devam eden Sanem Babi, aslen İstanbulludur. 1999 doğumlu olan Sanem Babi, 2022 yılı itibari ile 23 yaşındadır. 1,70 boyundaki oyuncu Haliç Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. İlk olarak 2014 yılında ekran karşısına geçen Babi, samimiyeti ve başarısı ile günden güne farklı projelerde yer alacağa benziyor.

Hali hazırda SHOW TV ekranlarında yayınlanan Gelsin Hayat Bildiği gibi dizisinde Aylin karakterini canlandıran Sanem Babi, oyunculuğa 2014 yılında Karışık Kaset filmiyle başlamıştı. Birçok projede adı geçmeye başlayan güzel oyuncu Serap Hatipoğlu Ajansı’yla çalışmaktadır.


Sanem Babi Hayatı ve Biyografisi

Serap Hatipoğlu oyunculuk ajansına kayıtlı olan Sanem Babi, oyunculuğa 2014 yılında Karışık Kaset filmiyle başlamıştı. 2022’de rol aldığı Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Aylin karakterini canlandırdı.170 cm boyunda ve 52 kg. Haliç Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunudur.

Birçok projede adı geçmeye başlayan güzel oyuncu Serap Hatipoğlu Ajansı’yla çalışmaktadır. 2014’te Karışık Kaset filminin yanı sıra Tadım isimli filmde de rol almıştır. Karışık Kaset isimli filmle birlikte ünlü güzelin önü açılmıştır. 2020 senesindeyse Ford Puma reklam filminde oynamışlardır. 2022 senesindeyse Show TV’nin yeni dizisi olan Gelsin Hayat Bildiği Gibi’ de oynuyor.

İnstagram 👉 Sanem Babi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu