Kimdir

Savaş Cebeci Kimdir, Aslen Nereli? Savaş Cebeci Ne İş Yapıyor, Serveti Ne Kadar?

Savaş Cebeci Kimdir, Aslen Nereli? Savaş Cebeci Ne İş Yapıyor? Savaş Cebeci Serveti Ne Kadar? Sosyal Medya’da viral olan Savaş Cebeci- Kaan Kazgan kavgası sonrası Türk sporcu ve profesyonel vücut geliştirme uzmanı Savaş Cebeci en çok merak edilen isim oldu. İşte Savaş Cebeci Hayatı ve Biyografisi hakkında tüm bilinmesi gerekenler.

Savaş Cebeci Kimdir, Aslen Nereli?

Türk sporcu ve profesyonel vücut geliştirme uzmanı Savaş Cebeci 17 Ağustos 1974 yılında Almanya doğumludur ve aslen İstanbulludur. Savaş Cebeci 2024 yılı itibariyle 50 yaşındadır. Savaş Cebeci’nin eşi Ayşegül Cebeci’dir. Ailesi ile birlikte İstanbul’a göç etmişlerdir. Lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi Öğretmenliği bölümünde tamamlamıştır.

Savaş Cebeci, spor kariyerine Babasının teşvikiyle dövüş sporlarına başlamıştır. Üniversite eğitimi sonra kariyerine çeşitli spor salonlarında ve otellerde kişisel antrenör olarak başlamıştır. İlerleyen yıllarda Fransa’ya taşınan Savaş Cebeci 6 yıl boyunca kişisel antrenör ve spor eğitimi almaya devam etmiştir.

Savaş Cebeci, New York’ta Swedish Institute College of Health Sciences Üniversitesi’nde “masaj ve body work” bölümünü başarıyla tamamlayarak spor masajı, postür analizi, kaslarla ilgili postür bozukluklarının manuel terapisi, uygun egzersiz hazırlama gibi alanlarda uzmanlaşmıştır. .

Ayrıca, New York State lisans sınavını geçerek lisansını aldı ve National Academy Sport Medicine’den Amerika genelinde geçerli olan ‘Personal Trainer’ sertifikasını elde etti. National Certification Board For Therapeutic Massage And Body Work sınavlarını da başarıyla tamamlayarak Amerika genelinde geçerli olan “Body Work Uzmanı” lisansını aldı. Cebeci, uluslararası alanda birçok eğitim ve lisans programına katılarak kariyerini daha da ileriye taşımıştır.

Savaş Cebeci: Instagram

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu