Kimdir

Seda Tosun Kimdir, Kaç Yaşında? Seda Tosun Hayatı ve Biyografisi

Seda Tosun Kimdir, Kaç Yaşında? Seda Tosun Hayatı ve Biyografisi. Bir çok film ve dizide rol alan Seda Tosun son günlerde merak edilen isimler arasında yer aldı. Mucize filminde Mizgin rolünde oynayan Seda Tosun aslen Nereli? Seda Tosun Türkiye Güzeli mi, kaç kişiyle evlendi? Gelin birlikte Seda Tosun hakkında tüm merak edilenleri öğrenelim…

Seda Tosun Kimdir?

Oyuncu kariyeri ile tanınan Seda Tosun Kimdir? araştırılmakta. Özellikle rol aldığı filmler ile adından sıklıkla söz ettiren başarılı oyuncu sempatik tavırları ile de dikkatleri üzerine çekmekte. 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Seda Tosun 2023 itibari ile 33 yaşındadır ve aslen İstanbulludur. Bir çok dizi ve filmde rol alan Seda Tosun yaptığı evlilik sonrasında geçtiğimiz günlerde anne olmuş ve bir kız çocuğu olmuştur..

Eğitim hayatından bahsedecek olursak; ilk ve ortaöğretim eğitimini İstanbul’ da tamamlayan Seda Tosun, Aydın Üniversitesi oyunculuk bölümünden mezun olmuştur. Özel hayatından bahsedecek olursak; Seda Tosun, 2 evlilik yapmış ve 2. evliliğinden bir kızı vardır..


Seda Tosun Hayatı ve Biyografisi

Başarılı bir kariyeri olan ve sinema ve dizi filmlerinin aranan oyunculardan olan Seda Tosun, kariyerine ilk olarak Balayı filmi ile başlamıştır. Bunun yanı sıra; Mucize filmi başta olmak üzere pek çok yapımda rol aldı. İlk evliliğini 2018 yılında Eymen Adal ile 2018 yılında yapmıştır ve anlaşamayıp 2020 yılında çift boşanmıştır..

Geçtiğimiz yıl ise Taner Ataş ile evlenen Seda Tosun yeni doğum yapmış ve bir kızı olmuştur. Kızının adını Lidya koyan ünlü oyuncu doğum resimlerini ise sosyal medyadan paylamıştır..

Seda Tosun Rol Aldığı Film ve Diziler

  • Mucize.
  • Kertenkele
  • Balayı.
  • Yunus Emre.
  • Yunus Emre Aşkın Yolculuğu.
  • Dedemin Gözyaşları

Instagram’da Seda Tosun 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu