Kimdir

Selen Görgüzel Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında? Selen Görgüzel Estetiksiz Hali

Selen Görgüzel Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında?. Sosyal medya hesabından yaptığı cesur paylaşımlarla sık sık gündeme gelen yönetmen Hamdi Alkan‘ın eşi oyuncu Selen Görgüzel estetiksiz hali ve eski haline dair tüm bilgilere fotoğraflarına makalemizden ulaşabilirsiniz.

Selen Görgüzel Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında?

Oyuncu Selen Görgüzel 9 Şubat 1979’da İstanbul’da doğumludur. 2022 yılı itibariyle 43 yaşındadır. Çalışma hayatına daha lise yıllarında Okan Bayülgen’in “Televizyon Çocuğu” programında kamera arkasında part time çalışarak başlamış olan Görgüzel eğitimini 50. Yıl Tahran Lisesi’nde tamamlamıştır. Henüz 18 yaşındayken erken bir evlilik yapan Selen Görgüzel, 2003 senesinde ilk eşinden ayrılmıştır. Selen Görgüzel’in bu evliliğinden İlknaz isimli bir kızı bulunmaktadır.

Selen Görgüzel 1996 yılında İstanbul Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü öğrencileri tarafından hazırlanan ‘’Zirvedeki Sesler’’ isimli programı sunarak ekran hayatına başladı. Mahallenin Muhtarları, Avrupa Yakası, Belalı Baldız, Emanet, Deli Dumrul, Oğlum İçin, Tılsım Odası, Pars Narkoterör, Ağlamak Yok, Doktorlar, Kurtlar Vadisi gibi dizilerin kadrosunda yer aldı.

Eşi Hamdi Alkan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu O Hayat Benim dizisindeki Cevriye karakteriyle büyük bir kitle tarafından tanındı. Görgüzel, 2017 yılının yaz sezonunda ise ekranların sevilen dizisi Türk Malı ile izleyicisi karşısına çıktı.


Selen Görgüzel Estetiksiz Hali

Selen Görgüzel, fotoğrafını “Yıl 1996 Mahallenin Muhtarları ve ben daha 17 yaşında henüz yolun çoook başındayken… ” notuyla Instagram’da paylaştı.


Selen Görgüzel: Instagram

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu