Kimdir

Sen Türkülerini Söyle İbrahim Yıldız Kimdir? İbrahim Yıldız Kaç Yaşında, Nereli?

Sen Türkülerini Söyle İbrahim Yıldız Kimdir? İbrahim Yıldız Kaç Yaşında, Nereli? ekranların sevilen programlarından olan ve reytingleri zorlayan Sen Türkülerini Söyle programı yarışmacıları merak edilmekte. Finale kalan isimlerden olan İbrahim Yıldız hayatı ve biyografisini sizler için derledik.

Sen Türkülerini Söyle İbrahim Yıldız Kimdir?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Sen türkülerini Söyle yarışma programı son günlerde en çok izlenen programlar arasında yer aldı. Birbirinden başarılı seslerin yarıştığı programda tüm yarışmacılar merak konusu oldu. Prosram hakkında kısaca bilgi verecek olursak; yeni sezon finali 29 Eylül 2023 saat 20:00’de ekranlara gelen program sunucusu Turgay Başyayla’dır.

Sen Türkülerini Söyle Programının jüriliğini Cengiz Özkan, Aysun Gültekin, İsmail Altunsaray, Emre Yücelen ve Öykü Gürman’ın yaptığı, TRT Sahne1’in sevilenleri arasında yer alan “Sen Şarkılarını Söyle” yarışmasının büyük finali merakla beklenirken finalist olan İbrahim Yıldız Kimdir? merak edilmekte.


İbrahim Yıldız Kaç Yaşında, Nereli?

Bir ses yarışması olan Sen Türkülerini Söyle yarışma programı finalistlerinden olan İbrahim Yıldız, 1998 yılında Nevşehir’de dünyaya gelmiştir. 2023 yılı itibari ile 25 yaşındadır ve aslen Nevşehir’in Gülşehir ilçesindendir. Programda izleyiciler ve jüriler tarafından en çok beğenilen sesler arasındadır.

İbrahim Yıldız hayatından kısaca bahsedecek olursak; 25 yaşında evli ve köyünde çiftçilik ve hayvancılıkla uğraşmaktadır. Küçük yaşlarda bağlama çalmayı öğrenen Yıldız hiçbir bağlama eğitimi almadığı halde yarışmada jüri üyelerini kendine hayran bırakmıştır.

👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu