Kimdir

Sezgin Gelmez Kimdir, Kaç Yaşında? Sezgin Gelmez Hangi Takımlı?

Sezgin Gelmez Kimdir, Kaç Yaşında? Sezgin Gelmez Hangi Takımlı? Fenerbahçe başkan adayı Aziz Yıldırım’ın adaylık toplantısında Sezgin Gelmez ile gülümseten sohbet ermesinden dolayı merak edilen isimler arasında yer alıyor. Gazeteci ve muhabir olan Sezgin Gelmez, Beyaz TV’de meslek hayatına devam etmektedir.

Sezgin Gelmez Kimdir, Kaç Yaşında?

Gazeteci ve muhabir Sezgin Gelmez, uzun yıllardır başarısını sürdüren isimlerdendir. Meslek hayatına Beyaz TV’de sürdüre Sezgin Gelmez, Beyaz TV’de Spor Müdürü olarak da görev almıştır. Ayrıca “Beyaz Futbol” ve “Derin Futbol” programlarının muhabirliğini yapmaktadır. Başarılı röportajları sık sık gündeme gelmektedir.

Sezgin Gelmez’in aslen Bursalı olduğu bilinmektedir ancak yaşında olduğuna dair bir bilgi yoktur. Sezgin Gelmez, 14 Mayıs 2024’te, 2011 yılından beri çalıştığı Beyaz TV/Beyaz Futbol‘dan ayrılmıştır. Ekol TV transfer olmuştur. Sezgin Gelmez’in Ekol TV’de Spor Müdürü olarak görev alacağı bilinmektedir.


Sezgin Gelmez Hangi Takımlı?

Sezgin Gelmez’in hangi takımlı olduğu izleyiciler tarafından en çok merak edilen sorular arasında yer alıyor. Sezgin Gelmez’in, Sosyal medyada Galatasaray ve Fenerbahçe taraftarı olduğuna dair haberle olsa da, Sezgin Gelmez bu konuda herhangi bir açıklama yapmamıştır.


Sezgin Gelmez: Twitter

Sezgin Gelmez: Instagram

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu