Kimdir

Simla Türker Bayazıt Kimdir, Nerelidir? Simla Türker Bayazıt Hayatı ve Biyografisi

Simla Türker Bayazıt Kimdir, Nerelidir? Simla Türker Bayazıt Hayatı ve Biyografisi. Son günlerde en çok merak edilen isimler arasında yer alan Simla Türker Bayazıt eşi kimdir? Simla Türker Bayazıt serveti ne kadar? Fenerbahçe Kulubünde ilk ve tek kadın yönetim kurulu üyesi olan Simla Türker Bayazıt hakkında tüm merak edilenleri öğrenelim…

Simla Türker Bayazıt Kimdir?

Fenerbahçe Kulübünde ilk ve tek kadın yönetim kurulu üyesi olan Simla Türker Bayazıt kimdir? merak edilmekte. İş insanı olan Simla Türker Bayazıt, 1972 yılında doğmuştur. 2024 yılı itibari ile 52 yaşındadır. Birçok başarılı görevde bulunan Simla Türker Bayazıt bir çok başarılı projede de adı geçmiştir. Çoğu şirkette yöneticilik pozisyonunda görev almış ve bir çok sosyal sorumluluk projesinde yer almıştır.


Simla Türker Bayazıt Hayatı ve Biyografisi

Simla Türker Bayazıt, 1997-2013 yılları arasında Mutlu Akü ve Malzemeleri Sanayi A.Ş.’ de görev yapmış ve ardından 2004 yılında Yönetim Kurulu Üyeliğine getirilmiştir.  Bununla birlikte Türker Yatırım Holding A.Ş. ve Güntürksoy Turizm Yatırımları Sanayi A.Ş.’nde Yönetim Kurulu Üyesi, Fenerbahçe Spor Kulübü’nde Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır.

Instagram 👉 Simla Türker Bayazıt


👉 Özgen Nama Kimdir, Nerelidir? 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu