Kimdir

Sisi Lakaplı Seyhan Soylu Kimdir, Kaç Yaşında? Seyhan Soylu Hayatı ve Biyografisi

Sisi Lakaplı Seyhan Soylu Kimdir, Kaç Yaşında? Seyhan Soylu Hayatı ve Biyografisi. Adından sıklıkla söz ettiren ve gazeteci kimliği ile bilinse de bir dönem siyasetle uğraşan Seyhan Soylu neden ameliyat oldu, Kaç kez evlendi? Özellikle son günlerde Dilan Polat ve Engin Polat ile ilgili yaptığı paylaşımlar sonrasında gündeme gelen Seyhan Soylu hakkında tüm merak edilenleri sizler için derledik.

Seyhan Soylu Kimdir?

Son günlerde yaptığı paylaşımlar ile gündeme gelen Seyhan Soylu Kimdir? araştırılmakta. Türkiye’de bir figür olan ve Trans bireyler arasında en çok tanınan isimler arasında yer alan Seyhan Soylu sosyal medyayı da aktif kullanmaktadır. 1973 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Seyhan Soylu 57 yaşındadır ve aslen İstanbulludur.

Bir dönem sunuculuk yapan ve günümüzde kendini gazeteci olarak tanımlayan Seyhan Soylu, dünyaya erkek olarak gelse de bir düre sonra ameliyat olarak tamamen kadın olmuştur. Hayatı hikayesine geçmeden önce; Seyhan Soylu neden gündemde? sorusuna cevap verelim.

Seyhan Soylu, Dilan Polat ve Engin Polat  ile ilgili paylaşımlar yapması sonrasında daha da çok gündeme gelmiştir. Dilan Polat ve Engin Polat hakkında bir çok yorum yapan Seyhan Soylu bunların ardından Engin Polat ile bir araya gelmesi sonrasında en çok araştırılan isimler arasında yer aldı. Gelelim Seyhan Soylu hayat hikayesine…


Seyhan Soylu Hayatı ve Biyografisi

İstanbul’da bir erkek olarak dünyaya gelen Seyhan Soylu, henüz 13 yaşındayken Londra’da trans operasyonu geçirmiştir. Kadın olmak için ameliyat olmadan önce spermini dondurup, Londra’da bir bankaya koydu. Ardından Londra’da erkek olarak başladığı hayatına kadın olarak devam etmiştir. Birçok kanalda sunuculuk yapan ve magazin dünyasında bilindik isimler arasında yer alan Seyhan Soylu, bir dönem polis olmaya karar verir. Polis Akademisi’ni birincilikle bitirmesine rağmen cinsel tercihi nedeniyle polis olamaz.

Hayatının bir dönemi siyaset ile de uğraşan Seyhan Soylu koyu bir ülkücü olduğu bilinmekte. Öyle ki geçmiş dönemlerde MHP den teklif geldiği ve cinsiyet tercihi sebebiyle bu teklifi kabul etmediği de söylentiler arasında yer almakta.

Gelelim sisi lakabı ile bilinen Seyhan Soylu2nun özel hayatına. 2020 yılında Rizeli iş adamı Fahri Yazıcı ile imam nikahıyla evlenmiş, ancak bu birliktelik kısa sürmüş ve Seyhan Soylu tarafından bu ilişki bitmiştir. Bunun üzerine ise Flash TV’de yayınlanan Al Sana Haber programının sunuculuğunu yapmış ve ardından  estetik alanında bir çok ameliyat geçirerek kendini yenilemiştir. Ayrıca belirtelim ki Seyhan Soylu bir çok ünlünün de menajerliğini de yapmıştır.

Twitter’da Seyhan Soylu

Instagram’da Seyhan Soylu

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu