Kimdir

Şulemsi Şule Kayatürk Kimdir, Kaç Yaşında? Şulemsi Serveti Ne Kadar? Şulemsi Estetiksiz Hali

Şulemsi Şule Kayatürk Kimdir, Kaç Yaşında? Şulemsi Serveti Ne Kadar? Şulemsi Estetiksiz Hali. Sosyal medya platformlarında yer alan fenomenlerden olan ve son günlerde sık sık gündeme gelen Şulemsi adıyla tanınan Şule Kayatürk eşi kim? Şulemsi Mal varlığı ne kadar? Şulemsi kaç şubesi var? merak edilmekte. Gelin birlikte Şulemsi Şule Kayatürk hayatı ve biyografisini öğrenelim…

Şulemsi Şule Kayatürk Kimdir?

Sosyal medya platformlarında gün geçmiyor ki yeni bir fenomen daha görmeyelim. Bunlardan biri de Şulemsi adıyla fenomen olan Şule Kayatürk. Özellikle son günlerde adından sıklıkla söz ettiren Şulemsi Şule Kayatürk Kimdir? araştırılmakta.

Bunun yanısıra en çok merak edilenlerden biri de Şulemsi Mal Varlığı Ne Kadar? Estetiksiz hali yani eski hali ise görenleri şaşırtan Şulemsi hayatı ve biyografisini sizler için araştırdık.

Ankara doğumlu olan Şulemsi Şule Kayatürk 2023 yılı itibari ile 27 yaşındadır ve aslen Ankaralıdır. Eşi Yasin Türk ile uzun yıllardık evli olan Şule Kayatürk sosyal medya fenomeni olması yanı sıra ayı zamanda Şulemsi adını taşıyan güzellik merkezi kurucusu ve sahibidir.


Şulemsi Serveti Ne Kadar?

Günümüzde çok konuşulan Sosyal medya fenomenleri ve bununla birlikte güzellik merkezleri kurucuları ve sahiplerinin servetleri ve mal varlıkları da en çok merak edilenler arasında yer almakta.

Kendini geliştirerek makyaj sanatçılığı, sosyal medya etkileyiciliği ve YouTube içerik üreticiliği gibi farklı alanlarda faaliyet gösteren Şule Kayatürk’ün kendi adını taşıyan bir güzellik merkezi bulunmaktadır.

Şulemsi Serveti Ne Kadar? merak edenler için söyleyelim ki; 2022 yılında kurduğu Şulemsi Güzellik merkezi ile franchising veren Şulemsi adıyla bilinen Şulemsi Mal varlığı, 26 yaşında olmasına rağmen 16 villa, 28 daire, 1 helikopter, 173 iş yeri ve 1 yata sahip olduğu iddia edilmekte.


Şule Kayatürk Hayatı ve Biyografisi

Fenomenler arasında son günlerde en çok konuşulan isimer arasında yer alan Şulemsi Şule Kayatürk sosyal medya fenomeni olması yanı sıra aynı zamanda güzellik uzmanıdır. Kendini geliştirerek Şulemsi adından güzellik merkezi açan Şule Kayatürk, 1.75 boyunda ve oğlak burcudur. Eskiden 100 kilo civarında olan Şule Kayatürk, büyük bir değişim yaşayarak zayıflamış ve 54 kiloya düşmüştür.

Uzun yıllardır evli olduğu eşi Yasin Türk ile bir dönem ayrılık kararı alsalar da günümüzde evliliklerini sürdürmektedirler. Bu evlilikten bir erkek çocukları olan Yasin Türk ve Şule Kayatürk çifti, sosyal medyayı aktif kullanmakta ve sürekli içerik üreterek ve YouTube kanallarında yayınlamaktadırlar.

Ayrıca kendi Instagram sayfalarında 1 milyondan fazla takipçileri bulunmaktadır. 2013 yılından bu yana aktif olarak sosyal medyada etkin olan Şule Kayatürk, farklı mecralarda da kendine yer edinmiştir. Makyaj sanatçılığı, sosyal medya etkileyiciliği ve YouTube içerik üreticiliği gibi farklı alanlarda faaliyet göstermektedirler.

Instagram Şulemsi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu