Kimdir

Süleyman Hurma Kimdir, Kaç Yaşında? Süleyman Hurma Hayatı ve Biyografisi

Süleyman Hurma Kimdir, Kaç Yaşında?. Bir dönem çeşitli kulüplerde menajerlik ve sportif direktörlük yapan Süleyman Hurma, Fatih Karagümrük Spor Kulübü başkanı ve sahibidir. Özellikle son sezonlarda takımı üst lige çıkaran Süleyman Hurma Serveti de merak konusu. Süleyman Hurma memleketi neresi? Süleyman Hurma Ne İş Yapıyor? ve şirketleri merak edilmekte. Gelin birlikte  tüm detayları öğrenelim…

Süleyman Hurma Kimdir?

1964 doğumlu Süleyman Hurma, Spor yöneticisi olarak tanınmaktadır.  Kariyerinde sportif direktörlük ve menajerlik yaptığı bilinmektedir. Kayserispor ve Trabzonspor’da yaptığı menajerlik görevinde adından sıkça söz ettirmesinin yanında transfer ettiği önemli futbolcularla da göz önünde olan bir isim.

Süleyman Hurma kariyerinde yaptığı birçok işin getirdiği birikimle Fatih Karagümrük’ün başkanı olmuştur. 2018 yılında geldiği başkanlık görevinde Fatih Karagümrük Spor Kulübü 36 yılın ardından Süper Lig’e çıkmıştır.

Süleyman Hurma (d. 1964 Refahiye, Erzincan) Trabzonspor menajeri. Hayatı 1964 doğumlu Süleyman Hurma, Trabzonspor sportif direktörü olarak görev aldı. 2005 yılında Kayserispor’da genel menajerlik görevine başlayan

Süleyman Hurma, Erzurumspor, Trabzonspor ve Samsunspor kulüplerinde yöneticilik görevlerinde bulundu. Hurma, bir dönem Türkiye Gazetesi’nde Spor Yazarlığı da yaptı. Hurma 2012’den beri Trabzonspor sportif direktörlüğü görevini yürütüyor.

👉 Aynur Doğan Kimdir, Nerelidir? 


Süleyman Hurma Hayatı ve Biyografisi

Süleyman Hurma 3 Aralık 1964 tarihine Erzincan’ın Refahiye ilçesinde dünyaya gelmiştir. Bugün 57 yaşında olan Süleyman Hurma, sportif yöneticilik kariyerinde birçok oyuncuyu yüksek meblağlara satmış ve kulüp için ciddi gelirler elde etmiştir.

Fatih Karagümrük Başkanı Süleyman Hurma hakkında arayışlar devam ediyor. Karagümrük, TFF 1. Lig’den yükselmesinin ardından Süper Lig’e iyi bir sezon geçirdi. Karagümrük’ü satın aldıktan sonra takım 2 sezon üst üste lig yükselerek 36 yıl sonra Süper Lig’e çıktı.

Süleyman Hurma (d.1964 Refahiye, Erzincan)Türk spor insanı. Fatih Karagümrük’ün sahibi ve başkanıdır. Karagümrük’ten önce çeşitli kulüplerde menajerlik ve sportif direktörlük görevlerini yürüttü. Trabzonspor, Samsunspor ve Kayserispor takımlarında menajerlik yaptı.


👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu