Kimdir

Survivor Elanur Kimdir, Kaç Yaşında? Survivor Elanur Boyu ve Kilosu?

Survivor Elanur Kimdir, Kaç Yaşında?. Survivor Elanur Boyu ve Kilosu? Soruları en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. Tam adıyla Elanur Pat, TV 8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2023 kadrosunda yer alacağını duyurdu. İşte Survivor Elanur Pat Hayatı ve Biyografisi hakkında tüm bilinmesi gerekenler.

Survivor Elanur Kimdir, Kaç Yaşında?

Acun Ilıcalı, Elanur Pat‘ın Survivor 2023 kadrosunda yer aldığını duyurdu. Aslen Ordulu olan Edanur Pat 30 Aralık 2000 doğumludur ve 2024 yılı itibariyle 24 yaşındadır. Yalova Üniversitesi, Bilgisayar Programcılığı ve Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu olan Edanur Pat  sosyal medya fenomenidir.

“RunalexX” kullanıcı adıyla katıldığı Twitch uygulamasıyla adını geniş bir kitleye duyurdu. “Bela” şarkısıyla YouTube’da adından söz ettirmeyi başardı. Elanur son olarak Exatlon Challenge’da mücadele etti. Elanur Pat’ın instagramda 1 milyon takipçisi bulunmaktadır. .

Elanur, survivor 2023’te Fenomenler takımında Kürşat Juan, Alper Rende, Chaby Han, Buse Plan ve Halil İbrahim Göker ile yarışacak.

Elanur Pat: Instagram 


👉 Öğrenci Gündemi’ni Instagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu