Kimdir

Survivor Yiğit Kimdir, Nerelidir? Survivor Yiğit Poyraz Hayatı ve Biyografisi

Survivor 2021 yarışmasında yer alan Yiğit Poyraz son günlerde en çok araştırılan isimlerden oldu. İşte Yiğit Poyraz hakkında bilinmesi gereken tüm detaylar...

Survivor Yiğit Kimdir, Nerelidir?. Survivor 2021 sezonunun finalisti Yiğit Poyraz, yeni imajıyla sosyal medyada gündem oldu. Survivor Yiğit, gönüllüler takımının dikkat çeken isimleri arasında yer aldı. En çok merak edilenlerden biri de Survivor Yiğit Poyraz Sevgilisi. Gelin birlikte Survivor Yiğit Kaç Yaşında? tüm detayları öğrenelim…

Survivor Yiğit Kimdir, Nerelidir?

Yiğit Poyraz, 26 Aralık 1994 tarihinde Bodrum’da dünyaya geldi. Çocukluğunun geçtiği Bodrum’dan eğitimi için ayrılan yarışmacı, 2009 yılında Robert Kolej’i yatılı olarak kazanarak İstanbul’a yerleşti. 2015 yılında Boğaziçi Üniversitesi işletme bölümüne girdi. 1 sene Sydney Uni’de exchange programı ile eğitim gördü.

8 yaşından bu yana basketbola ilgi duyan ve aktif olarak oynayan Yiğit Poyraz, 2 senedir halalarıyla birlikte İtalyan ve Amerikan markalar ağırlıklı olmak üzere tekstil mümessilliği yapıyor.

👉 Acun Ilıcalı’nın Aylık Geliri 2024


Survivor Yiğit Poyraz Hayatı ve Biyografisi

Yiğit Poyraz, aslen Sakaryalı olup büyük 99 depremi sonrası Muğla’ya taşınmışlardır.  26 yaşında olan Yiğit Poyraz Bodrum’da büyümüştür. 1.80 boyunda olan Poyraz, 78 kilo. Son olarak tekstil mümessilliği yapan Poyraz, aslında personal trainer’lık yapıyor ve fitness ile ilgileniyor.

Üniversite 3. sınıfta 1 sene Avusturalya’ya giden ve orada eğitim alan Yiğit Poyraz, Avusturalya’da kaldığı zaman zarfında Somer Şef‘in yanında restoranda çalışmış.

Survivor 2021 finalinde, İsmail Balaban’ın şampiyon olmasıyla ikincilik koltuğuna oturan Yiğit Poyraz, son haliyle şaşırttı. Sosyal medya kullanıcıları, Yiğit Poyraz’ın yeni imajına ”Berdan Mardini sandım” ve ”Berdan Mardini’ nin öz oğlu” gibi yorumlarda bulundu.


 Instagram 👉 Yiğit Poyraz

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu