Kimdir

Tamer Karaman Kimdir, Kaç Yaşında? Tamer Karaman Hangi Takımlı?

Tamer Karaman Kimdir, Kaç Yaşında? Tamer Karaman Hangi Takımlı? A Spor ekranlarında Spor gündemine dair yaptığı yorumlarla izleyenlerin merak ettiği isimlerden olan Tamer Karaman hakkında tüm bilinmesi gerekenleri paylaştık. Sabah Gazetesinde futbol istatistikleri üzerine çalışmaları bulunan ve Dengeleri ile Altı Üstü Futbol isminde iki kitabı bulunan Tamer Karaman Hayatı ve Biyografisi hakkında tüm bilinmesi gerekenlere makalemizden ulaşabilirsiniz.

Tamer Karaman Kimdir, Kaç Yaşında?

A Spor ekranların spor gündemi dair yorumları ile tanıdığımız Tamer Karaman 1988 yılında Aydın, Çine’de doğmuştur ve 2023 yılı itibariyle 35 yaşındadır. Tamer Karaman aslen Kayseridir ve Aydına babası Mustafa Karaman’ın memuriyeti nedeniyle gelmişlerdir. İlköğretim ve ortaokul eğitimini Namık Kemal İlköğretim okulunda tamamlamış ardından Çine Lisesinden mezun olmuştur. .

Lisans eğitimini Bolu’da Fizik üzerine tamamlayan Taner Karaman aynı zamanda Marmara Üniversitesi’nde Spor Yöneticiliği bölümünden mezun olmuştur. 12 Eylül 2013 tarihinde Emily Karaman ile evlenmiştir.


Tamer Karaman Hangi Takımlı?

Spor yorumcusu olan Taner Karaman aynı zamanda futbol üzerine istatistik ve veri çalışmaları da yapmaktadır. Tamer Karamanın Galatasaray taraftarı olduğu bilinmektedir. .

Tamer Karaman: Twitter

Tamer Karaman: Instagram 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu