Kimdir

Tuğba Ekinci Kimdir? Tuğba Ekinci Kaç Yaşında? Tuğba Ekinci Hayatı ve Biyografisi

Tuğba Ekinci Kimdir? Tuğba Ekinci Kaç Yaşında? Tuğba Ekinci Hayatı ve Biyografisi. Son günlerde sık sık gündeme gelen Tuğba Ekinci aslen nereli? Tuğba Ekinci babası kim? Gelin birlikte Tuğba ekinci hakkında tüm merak edilenleri öğrenelim.

Tuğba Ekinci Kimdir?

Şarkısı olması yanı sıra son günlerde sık sık gündeme gelen Tuğba Ekinci Kimdir? Özellikle farklı programlarda sunuculuk yapan ve katıldığı programlarda yorumları ile dikkatleri üzerine çeken Tuğba Ekinci, ilk olarak 2005 yılında O Şimdi Asker şarkısı ile gündeme gelmiştir.

Günümüzde bir çok farklı projede yer alan Tuğba Ekinci’nin medya sektörüne adım atması Osman Sınav sayesinde olmuştur. Osman Sınav’ın Tuğba Ekinci’yi keşfetmesi sonrasında TV ekranlarına bir çok programda yer alan Tuğba Ekinci kendini geliştirerek günden güne farklı projelerde yer almıştır.

Tuğba Ekinci Kaç Yaşında?

1977 yılında Kars ilinde dünyaya gelen Tuğba Ekinci, 2024 yılı itibari ile 47 yaşındadır ve aslen Karslıdır. Eğitim hayatından bahsedecek olursak; Lise eğitimini Pendik Lisesinde tamamlamıştır. Annesi hemşire, babası İTÜ mezunu inşaat mühendisidir.


Tuğba Ekinci Hayatı ve Biyografisi

Tv dünyasında ve medya sektörüne girişi Osman Sınav’ın Tuğba Ekinci’yi keşfetmesiyle oldu. İlk olarak Bodrum’da ‘Mavi Düşler’ dizisini çekerken Ekinci’yi gördü ve teklifte bulundu. Çarkıfelek’te bir süre hosteslik yaptı.

Kral TV’de VJ oldu. 1994’te Güzellik Yarışması’na girdi, elemeleri geçti ve ilk 20 aday arasında yer aldı. Babasının izin vermemesi sonucu yarışmadan çekilmek zorunda kaldı. Erol Köse ile tanışması şarkıcılık kariyerinin başlangıcı oldu. Özcan Şenyaylar’dan özel şan dersleri aldı. Son olarak belirtelim ki Buzda Dans yarışmasının finalisti idi.

Tuğba Ekinci Albümleri

  • 2005: O Şimdi Asker
  • 2007: Boynuz
  • 2008: Condom
  • 2010: Yanma Demezler
  • 2011: 100 Derece
  • 2013: Hadi Kızım
  • 2014: Git Git Gör Gününü
  • 2016: Para Babası

Instagrm’da Tuğba Ekinci

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu