Kamu Personel Alımları

Türksat Farklı Pozisyonlar İçin 187 Personel Alacak!

Bu yıl kadrosunu genişletme kararı alan Türksat Farklı Pozisyonlar İçin 187 Personel Alacak! Farklı sektörlerdeki faaliyetleriyle her geçen sene iş hacmini büyüterek ilerleyen Türksat A.Ş. 187 kişiye istihdam sağlayacağını duyurdu. Gelin birlikte tüm detayları  öğrenelim…

Türksat Farklı Pozisyonlar İçin 187 Personel Alacak!

Türksat A.Ş. yaptığı açıklamaya göre; bu yıl da iş hacmini büyüteceklerini ve bu sebeple farklı pozisyonlar için toplamda 187 personel alımı yapacaklarını duyurdu. 18inci yılını kutlayan Şirket aynı zamanda kadrosunu da genişletme kararı aldı. Bununla birlikte Uydu, Kablo TV, e-devlet ve bilişim hizmetleri ile şirketin idari birimleri dahil birçok farklı pozisyonda personel alımına yönelik ilanlar yayınlandı.

Türksat uydu hizmetlerine yönelik AR-GE tasarım mühendisliği, siber güvenlik zararlı yazılım analiz, veri tabanı ve kalite yönetim sistem uzmanları gibi 68 farklı pozisyonda 187 kişiye istihdam sağlanacak olan ilanlar “kariyer.turksat.com.tr” adresinde yayımlandı.

İlanlar, hem mesleki tecrübeye sahip kişilere hem de çalışma hayatına yeni başlayan gençlere yönelik pozisyonları içeriyor. Şirket, uydu hizmetlerine yönelik AR-GE tasarım mühendisliğinden, siber güvenlik zararlı yazılım analiz, veri tabanı ve kalite yönetim sistem uzmanlıklarına kadar çok geniş bir alanda, 68 farklı pozisyonda, 187 kişiye istihdam imkanı sağlayacak. İlanlara ve başvuru koşullarına “https://kariyer.turksat.com.tr/ilan/site.aspx” linkinden ulaşılabilirken, son başvuru tarihinin 30 Eylül 2022 olacağı duyuruldu. 

Türksat Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYINIZ

👉 Öğrenci Gündemi’ni Instagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu