Kimdir

Üç Kız Kardeş Dizisinin Dönüş’ü Almila Ada Kimdir, Kaç Yaşında ve Nereli?

Üç Kız Kardeş dizisinde Dönüş karakterini canlandıran Almila Ada hakkında tüm merak edilenler.

İclal Aydın’ın aynı adı taşıyan romanından uyarlanan ve Ayvalık‘ta çekilen Üç Kız Kardeş dizisinin fragmanının yayınlanmasından sonra Dönüş karakterini canlandıran Almila Ada izleyenler tarafından merak edilen isimlerden oldu. Üç Kız Kardeş Dönüş’ ü Almila Ada Kimdir, Kaç Yaşında, Kaç Yaşında ve Nereli? tüm bu bilgilere makalemizden ulaşabilirsiniz.

Almila Ada Kimdir, Kaç Yaşında?

Kanal D’ de yayınlanan ve İclal Aydın‘ın satış rekorları kıran Üç Kız Kardeş romanından uyarlanan, ekran yolculuğuna yakın zamanda başlamaya hazırlanan dizi, birbirine çok bağlı Türkan, Dönüş ve Derya isimli kız kardeşlerin hikayesini anlatacak.

Almila Ada, 4 Ağustos 1994 tarihinde İstanbul’da doğdu. Babası gazeteci, annesi ise moda tasarımcısı ve öğretmendir. Küçük yaşlarda baleye ilgi gösterdi ve bale eğitimi aldı. Annesinin işi gereğince bir süre Rusya’da yaşadı. Henüz lise yıllarında Uluslararası Varna Bale Yarışması ve Workshop’ u ve Uluslararası Prag Bale Masterclass’ ına katılan Almila Ada, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’ nda bir süre bale ve piyano dersleri aldı. Sonrasında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde tam zamanlı olarak bale eğitimini tamamladı ve Londra’ya giderek bale ve sahne sanatları üzerine eğitim aldı. 2021 yılında ise Menajerimi Ara dizisinde Merve Karakterine hayat verdi. Burada bir cast direktörü tarafından teşvik edildi ve oyunculuğa başladı.

Instagram 👉Almila Ada 

👉 Üç Kız Kardeş Dizisinin Mine’si Nazlı Senem Ünal Kimdir, Kaç Yaşında?


Üç Kız Kardeş Dizisinin Konusu Nedir?

Üç Kız Kardeş dizisi Türkan, Dönüş ve Derya’nın hikayesini anlatıyor. Biri güzelliği, biri uysallığı, diğeri de asiliğiyle bilinen, birbirlerine delicesine bağlı üç kız kardeşin hayatını anlatan dizide, yaşıtları gibi basit hayaller kuran bu 3 genç kızın başlarına gelenler işleniyor. Türkan, Dönüş ve Derya, anne ve babalarıyla mutlu bir hayat sürerken Türkan’ın yaptığı evlilikle birlikte kara bulutlar ailenin üstünde gezinmeye başlayacak, artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Türkan, mahsur kaldığı masalsı şatoda mutsuzluğuna kılıflar dikmeye çalışırken Dönüş’ün hayatı, geçmişten gelen büyük sırla alt üst olacak, Derya da dönüşü olmayan bir yola adım atacaktır. Sadık ve Nesrin’se kızlarını uçurumun kenarından alabilmek için bazen kendilerini, bazen de birbirlerini kaybetme noktasına geleceklerdir.


Üç Kız Kardeş Dizisinin Oyuncuları Kimler?

Üç Kız Kardeş oyuncuları ve canlandırdıkları karakterler şu şekilde:

Reha Özcan – Sadık

Berker Güven – Somer

Almila Ada – Dönüş

İclal Aydın – Nesrin

Özgü Kaya – Türkan

Melisa Berberoğlu – Derya

Veda Yurtsever – Rüçhan

Tayfun Eraslan – Özer

Benian Dönmez – Nezahat

Nazlı Senem Ünal – Mine

Demircan Kaçel – Mesut

Vural Şahanoğlu – Serdar

Hakan Atalay – Fatih

Mert Özcan – Hakan

Ece Baliç – Dilek


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu