Kimdir

Ulaş Özdemir Kimdir, Nerelidir? Ulaş Özdemir Hayatı ve Biyografisi

Ulaş Özdemir Kimdir, Nerelidir?. Gazeteci, yazar ve spor yorumcusu olarak tanınan Ulaş Özdemir aynı Trabzonspor kulübü yöneticiliği görevinde bulunmuştur. Aspor’da futbol dünyasına ait yorumlarıyla dikkatleri üzerine çeken Özdemir merak edilen isimlerden oluyor. Peki Ulaş Özdemir Kaç Yaşında? İşte Ulaş Özdemir Hayatı ve Biyografisi

Ulaş Özdemir Kimdir, Nerelidir?

Gazeteci, yazar ve muhabir olan Ulaş Özdemir aslen Gümüşhane Torul nüfusuna kayıtlıdır. Torul’da doğmuş ve eğitim hayatını da memleketi Torul’da tamamlamıştır. Üç kardeştir. Ulaş Özdemir ilk olarak 1993 senesinde Milliyet Gazetesi’nde Torul Muhabiri olarak gazetecilik kariyerine başlamıştır. 1997 senesinde ise Trabzon’da Milliyet Bürosunda, 1999 senesinde ise Doğan Haber Ajansı’nda çalışmaya başlamıştır.

Yaklaşık 6 sene kadar Trabzon’da bir yerel televizyonun genel müdürlüğünü üstlenmiştir. 2009’da Sabah Gazetesi, Atv ve A Haberin Trabzon Bölge Temsilciliği’ne başlamıştır.

1 Mart 2016 tarihinde ise Trabzonspor Genel Müdür Yardımcılığı görevine başlamıştır.  2001 yılında evlenen Özdemir’in bu evliliğinden iki oğlu vardır.


Ulaş Özdemir Hayatı ve Biyografisi

Ulaş Özdemir 1993 senesinde Milliyet Gazetesi’nde Torul Muhabiri olarak gazetecilik kariyerine başlamıştır. 1997 senesinde ise Trabzon’da Milliyet Bürosunda, 1999 senesinde ise Doğan Haber Ajansı’nda çalışmaya başlamıştır.

Yaklaşık 6 sene kadar Trabzon’da bir yerel televizyonun genel müdürlüğünü üstlenmiştir. 2009’da Sabah Gazetesi, ATV ve A Haberin Trabzon Bölge Temsilciliği’ne başlamıştır.

1 Mart 2016 tarihinde ise Trabzonspor Genel Müdür Yardımcılığı görevine başlamıştır. Sabah | Takvim | Aspor gibi kanal ve gazetelerde çalışmalarını ve yorumlarını sürdürmektedir.


Ulaş Özdemir: Twitter

Ulaş Özdemir: Instagram

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu