Kimdir

Ümit Aktaş Kimdir, Kaç Yaşında? Ümit Aktaş Hayatı ve Biyografisi

Ümit Aktaş Kimdir, Kaç Yaşında? Dr. Ümit Aktaş Hayatı ve Biyografisi en çok merak edilenler arasında yer aldı. Ekranlarda bir çok TV kanalına konuk olan ve branşı ile ilgili yorumlarla merak edilen isimler arasında yer aldı. Dr. Ümit Aktaş hangi hastanede görev yapıyor? Ümit Aktaş Branşı Ne? Gelin birlikte Dr. Ümit Aktaş hakkında tüm merak edilenleri öğrenelim…

Dr. Ümit Aktaş Kimdir?

Sağlık konusunda TV ekranlarında birbirinden farklı doktorlar görmekteyiz. Bunlardan biride özellikle alanında uzman olan Dr. Ümit Aktaş. Gerek Ümit Aktaş’a Muayene olan hastaların yorumları olsun gerek se katıldığı programlarda yaptığı yorumlar olsun son günlerde oldukça merak edilen isimler arasında yer aldı. En çok merak edilenler arasında Ümit Aktaş muayene ücretlerini de var tabii. Yazımızın devamında Dr. Ümit Aktaş hakkında tüm detayları öğrenebilirsiniz…

1970 doğumlu olan Dr. Ümit Aktaş, 2024 yılı itibari ile 54 yaşındadır. Alanında uzman olan Aktaş, Türkiye’de Fitoterapi uzmanı olarak eğitim aldı. Tıp Fakültesi eğitimini Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde, Akupunktur Uzmanlık eğitimini Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde, Fitoterapi Yüksek Lisans eğitimini ise Yeditepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nde tamamladı.


Ümit Aktaş Hayatı ve Biyografisi

Aslen Kırıkkaleli olan Dr. Ümit Aktaş Fitoterapi alanında uzman bir doktordur. 1970 doğumlu olan Dr. Ümit Aktaş, Türkiye’de Fitoterapi eğitimini alan  ve uzmanı olan ilk Tıp doktorlarından bir tanesidir. Tıp Fakültesi eğitimini Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde, Akupunktur Uzmanlık eğitimini Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde, Fitoterapi Yüksek Lisans eğitimini ise Yeditepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nde tamamlamıştır.

İstanbul’da kendi kliniğinde hasta kabul eden Dr. Ümit Aktaş, halen Bahçeşehir Üniversitesi Fitoterapi Eğitim Koordinatörü olarak görev yapmaktadır. Dr. Ümit Aktaş, İlaçsız Yaşam, Bitkisel Kürlerle İlaçsız Tedavi, Mutluluk Kürleri, Diyabet ve Zayıflama Kürleri, Mutluluk Kürleri 2 adlı kitapların yazarıdır.


İlginizi Çekebilir 👇

👉 Prof. Dr. Dursun Buğra Kimdir, Nerelidir? 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu