Üniversite Mezunları İçin 9 Başlangıç İş ​​Fikirleri

Üniversiteden hemen sonra bir işletme kurmak, yavaş çalışmaya hazırsanız göründüğü kadar zor değildir. Zaten tam zamanlı bir işiniz varsa, çok daha iyisini yapacaksınız.İşinizi yalnızca küçük bir işletme olarak yürütmeniz, kendi parasını ödeyene ve kendi kendine sürdürülebilir hale gelene kadar kolaylaşır.

1 – Toplu Satış Yapabileceğiniz Ürünleri Satın Alın

Çin satın alınacak yer. Dünyadaki en büyük ve en güçlü ekonomi hala en ucuz ürünleri üretebiliyor. Birkaç bin dolarlık yatırım için, tek bir ürün seçebilir ve onları sevk ettirebilirsiniz. Tek yapman gereken, geldiğinde rıhtımda almak. Şemsiye veya yağmurluk gibi satabileceğiniz tek bir ürün seçin. Stokunuzu sattıktan sonra, başka bir toplu alım satın alımına yeniden yatırım yaparsınız.

2 – Bir E-Dergi Başlat Ve Reklam Alanını Sat

E-derginizi, normal kağıt bazlı derginizi satacağınız gibi satmak. Hatta fantastik ödüller karşılığında başkalarının da sizin için satmasını sağlayabilirsiniz. E-dergi aboneliklerinizi satma ve bu şekilde para kazanma ya da derginizi ücretsiz olarak dağıtarak ve daha sonra e-derginizde reklam alanı satma seçeneğiniz vardır.

3 – Kendinle İlgili Videolar ve Görüntüleri Sat

Kabul edelim ki, birçok öğrenci kendi videolarını ve kendi fotoğraflarını satıyor. Videonuza ve filmlerinize ne kadar “Uzak” gideceğiniz size kalmış. Genelde, bu ne kadar para kazandığınıza değil, ne kadar video ve görüntü ürettiğiniz size en çok para kazandırır. Sosyal deney , sokak röportajı vs..

4 – İnsanlara Üniversitede Öğrendiklerinizi Öğretmeye Başlayın

Bunu meslekten olmayan topluluğa, çocuklara veya sizinle aynı konuyu inceleyen diğer yetişkinlere ve öğrencilere öğretmeye başlayabilirsiniz. Kalifikasyonunuzu insanlara bir şey öğretmek için kullanmanın birçok yolu vardır.

5 – Bitkileri Büyütün ve Satın

Uzun zaman alır, ancak çoğu durumda çok kolaydır. Birkaç bitki mahsulünü kaybedebilirsiniz, ancak yetiştiriciliği o kadar zor değil. Sorun uzun zaman almasıdır ve bu yüzden insanlar bitkiler için iyi para ödemeye isteklidir. Çiçekleri yetiştirmeye başla ve bir ya da iki boyunda olduklarında onları sat. Ne kadar büyük olursa, o zaman o kadar çok mal satarlar, ancak onları doğru zamanda satmanız gerekir. İnsanların bahçelerini ilkbaharda diktiğini unutmayın.

6 – UpCycling ve Geri Dönüşüm İşletmeler

Kolejler, gerçek dünyada bir gün hiç yaşamamış olan solcular ve liberaller tarafından yönetilmektedir. Sonuç olarak, aynı zamanda tipik olarak idealist ve gerçekçi değildirler. Geri dönüşüm her zaman bir etkileyicidir ve Upcycling, solcuların kullanmak için kendi üzerlerine çarptıkları bir terimdir. Sadece bir upcycling ve geri dönüşüm işlerini tanıtmak kolay olmayacak, aynı zamanda işinizi daha da ileriye taşımak için kullanabileceğiniz kolejden çeşitli askılar da alabilirsiniz. Ne yazık ki, onlar dünyadaki Lisa Simpsons ve Brian Griffins olacaklar, ancak ortak anlamdaki eksiklikleri, işinizi geliştirmek için onları kullanarak yapılabilir (sadece onlara borç vermeyin).

7 – Bir Sesli Kitap Veya Abonelik Pod Cast Oluşturma

Bir e-kitap yazmayı zahmet etmeyin, çünkü sadece birkaç ay boyunca tuvaleti yıkamak için iyidir. Bunun yerine, çok kalabalık olmayan bir bölgeye girmeniz gerekir. Bir hikaye oluşturun ve ardından sesli kitap olarak okuyun. İnsanları arabada dinlemeye teşvik edin çünkü en alıcı oldukları yer burasıdır. İnsanlar sıkıcı bakla atmalarına çok alışkın. İnsanları eğlendiren komik bir bakla oyunu yaratabiliyorsanız, bakla yayınlarınızı satabilecek ve para kazanabileceksiniz.

8 – İkinci El Eşyaları Çevrimiçi Satın

Birkaç ikinci el eşya al ve çevrimiçi olarak bir miktar para sat. O küçük parayı al ve bir hurda dükkanında bulduğun başka bir şeyi satın al. Sat ve parayı tekrar yatır. Para azalıyorsa, arkadaşınızın eşyalarını eBay’de satmayı ve küçük bir yüzde almayı teklif edin.

 

 

9- Bir Düzeltme İşlemi Başlatmak

Düzeltme işlemi muhtemelen dünyadaki en sıkıcı işlerden biridir. Yazarlar için daha da kötü, çünkü sadece sıkıcı yazım ve dilbilgisi için çalışmalarını kontrol etmekle kalmıyorlar, aynı zamanda zaten okudukları bir şeyi de okumak zorundalar. En azından başka bir insanın eserini okuduğunda, yeni bir şeyler okuyabilirsin. Kendi çalışmalarını okuduğunda sıkıcı olur çünkü daha sonra ne olacağını biliyorsun. Başkalarının çalışmalarının kanıtı olunca iyi bir ücret alabilirsiniz.

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Mezuniyet Sonrası Doğru Mesleği Seçme

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478