Kimdir

Volkan Yılmaz Kimdir, Nerelidir? Volkan Yılmaz Hayatı ve Biyografisi

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz hakkında tüm merak edilenler.

Cumhur ittifakı Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, MasterChef Türkiye’ye konuk olarak katıldıktan sonra merak edilen isimler arasında yer aldı. 1972 Silivri, İstanbul doğumlu olan “Yılmaz” Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonometri Bölümü mezunudur. Cumhur İttifakı’ndan MHP‘nin İstanbul Silivri Belediye Başkanı seçilen Volkan Yılmaz Kimdir, Nerelidir, Kaç Yaşında? Volkan Yılmaz Hayatı ve Biyografisine ait tüm bilgilere makalemizden ulaşabilirsiniz.

Volkan Yılmaz Kimdir, Nerelidir, Kaç Yaşında?

Cumhur İttifakı’ndan MHP‘nin İstanbul Silivri Belediye başkanı olan Volkan Yılmaz 17.01.1972 Silivri Kâmiloba Mahallesi’nde dünyaya geldi. 2022 yılı itibariyle 50 yaşında olan “Yılmaz” İlk ve ortaokul eğitimini İstanbul Büyükçekmece’de tamamladı. Lisans eğitimini Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonometri Bölümü’nde tamamlamıştır. Yılmaz, evli ve iki çocuk babasıdır.

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi olan Yılmaz, MHP Silivri İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği, İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyeliği ve İl Başkan Yardımcılığı görevlerinde de bulunmuştur.

Volkan Yılmaz Hayatı ve Biyografisi

Cumhurbaşkanımız Sn.Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Sn.Devlet Bahçeli’nin takdirleri ile ‘Cumhur İttifakı’nın Silivri Belediye Başkan Adayı olan Volkan Yılmaz; Büyükçekmece Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin kurucu üyesi olan Volkan Yılmaz, ayrıca Petrol Ürünleri İşverenleri Sendikası’nın (PÜİS) Yüksek İstişare Konseyi Üyesidir. 2008 yılında kurulan Türkata Stratejik Araştırmalar Eğitim ve Kültür Vakfı ile Nişantaşı Üniversitesi’nin mütevelli heyetindedir. Uzun yıllar profesyonel futbol oynayan Yılmaz, bir dönem de Silivrispor forması giymiştir. İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nda yönetim kurulu üyeliği yapmıştır.


Volkan Yılmaz: Instagram

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu