Kimdir

Yağmur Anaz Kimdir, Kaç Yaşında? Yağmur Anaz Yağmur Hayatı ve Biyografisi

Yağmur Anaz Kimdir, Kaç Yaşında?. Bir çok dizide ve filmde rol alan ünlü oyuncu hakkındaki tüm bilinenler sizlerle sitemizdeki bu yazımızda yer almaktadır. Herkesin merak ettiği ”Yağmur Anaz” hakkındaki bilgiler sizlerle bu yazımızdadır. Yağmur Anaz hangi dizilerde oynadı, hayatı ve biyografisi gibi soruları yazımızın içinde sizlerle paylaştık.

Yağmur Anaz Kimdir, Kaç Yaşında?

Tam adı Mebrure Yağmur Anaz olan genç oyuncu 1988 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimini ise Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarında tamamlamıştır. Bu zamana kadar çeşitli dizi ve filmde rol alan Yağmur Anaz,  Erdinç Anaz ile dünya evine girmiştir. Yağmur Anaz oyuncu Erdinç Anaz ile yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir. Yağmur Anaz boyu 1.65 cm kilosu 53 kg.


Yağmur Anaz Yağmur Hayatı ve Biyografisi

Yağmur Anaz oyunculuk kariyerine tiyatro sahnesinde başladı. 2015 yılından itibaren pek çok sahne de performans gösterdi. Kameraların karşısına ilk kez 2020 yılında “Kırmızı Oda” dizisinde rol alarak adım attı.

Yağmur Anaz oyuncu Erdinç Anaz ile evli olup yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir. Yağmur Anaz boyu 1,65 cm kilosu 53 kg.

Yağmur Anaz tiyatro oyunları

  • 2020 İzmir’in Kızları
  • 2018 Hayal Çalan Cadı
  • 2017 Karton Şehir
  • 2017 Karlar Ülkesi
  • 2015 Lunapark Gezegeni

Yağmur Anaz dizileri ve filmleri

Yağmur Anaz oynadığı diziler? Yağmur Anaz hangi dizilerde oynadı? Aşağıda yer almaktadır.

  • 2020 Kırmızı Oda

Yağmur Anaz: Instagram

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu