Kimdir

Yasin Cengiz Kimdir, Nerede Yaşıyor? Yasin Cengiz Kaç Yaşında Kaç Kilo?

Yasin Cengiz Kimdir, Nerede Yaşıyor?. TikTok‘ta yaptığı göbek dansı videolarıyla merak edilen isimlerden olan Yasin Cengiz Kaç Yaşında Kaç Kilo? sorularının cevaplarını bu makalemizde paylaştık. Tarlada çalışırken çektiği göbek dansı videolarıyla tanınan Yasin Cengiz daha sonra Pascal Nouma, Gedson Fernandes ve CZN Burak gibi ünlülerle video çekerek ününe ün kattı. Gelin hep birlikte Yasin Cengiz ne kadar kazanıyor? öğrenelim.

Yasin Cengiz Kimdir, Nerede Yaşıyor?

‘Göbek şov yapan adam’ diye tanınan Kayseri‘de yaşayan Yasin Cengiz TikTok’ta aynı şarkıda aynı ritimlerle göbek şovu yaparak dünyaca tanınan bir fenomen haline geldi. Şibili şibili dom dom şarkısıyla göbeğini oynatan Yasin Cengiz göbek attığı videolar ile ünü dünyaya yayılınca Azerbaycan’dan Dubai’ye gezmediği yer kalmadı. Cengiz’in her bir videosu milyonlarca kişi tarafından izleniyor ve çok beğeniliyor. Göbek şovu yapmak için büyük açılışlara gidiyor ve ünlü isimlerle videolar çekiyor.


Yasin Cengiz Kaç Yaşında Kaç Kilo?

Ünü Türkiye sınırlarını aşmış olan Yasin Cengiz 1 Ocak 1994 doğumludur ve 2023 yılı itibariyle 29 yaşındadır. Yasin Cengiz ne kadar kazandığı hakkında bir bilgi bulunmamaktadır. .

Yasin Cengiz’in TikTok’da 7.9 milyon takipçisi bulunmaktadır. Instagram’da ise 866 bin takipçi bulunmaktadır.

Yasin Cengiz Tiktok: @yasincengiz38 

Yasin Cengiz Instagram: @yasincengiz0038


 

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

@yasincengiz0038’in paylaştığı bir gönderi


👉 Öğrenci Gündemi’ni Instagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu