Kimdir

YTL Osman Kimdir, Kaç Yaşında? YTL Osman Hayatı ve Biyografisi

YTL Osman Kimdir, Kaç Yaşında?. TikTok Fenomeni olan YTL Osman Nasıl Zengin Oldu? Asıl adı Osman Yavuz olan YTL Osman servetini merak edenler araştırmaya başladı. Genellikle THY firması uçaklarının içerisinde ve arabesk içerikli videolar çeken YTL Osman Ne İş Yapar? Gösterişli ve lüks yaşam tarzı ile sosyal medyada fenomen olan  YTL Osman Hayatı ve Biyografisi sizler için araştırdık..

YTL Osman Kimdir?

Şanlıurfalı olduğu bilinen ve gerçek adı Osman Yavuz olan fenomen YTL Osman’ın TikTok’ta 1 milyon civarında, Instagram’ da ise 400 bin takipçisi bulunuyor. YTL Osman özellikle çektiği arabesk içerikli videolarla tanınmaktadır. Genellikle THY firması uçaklarının içerisinde videolarını çekmektedir.

YTL Osman Yavuz, genel olarak gösterişli yaşam tarzını Tiktok ve Instagram hesabından paylaşmaktadır. YTL Osman’ın Gökay Nakliyat Ltd. Şti. adlı bir şirkette çalıştığı iddia ediliyor.

YTL Osman Yavuz, Ukrayna- Rusya savaşının ortasında paylaştığı video ile son günlerde adından sıkça söz ettirmektedir. Sosyal medya hesabı olan TikTok’tan Ukrayna’nın başkenti olan Kiev’de olduğunu belirten YTL Osman, “100 bin Euro artı KDV istiyorum! Ukrayna’dayım. Bütün televizyon CEO’larına sesleniyorum. Şuan da savaş bölgesindeyim. 5 dakika facetime’yı şunu bunu tam tamına 100 bin Euro ve KDV! Bilginiz olsun” yorumunda bulundu.

👉 Sencer Solakoğlu Kimdir, Nerelidir? 

TikTok 👉 YTL Osman

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu