Kimdir

Yunus Günçe Kimdir, Kaç Yaşında? Yunus Günçe Hayatı ve Biyografisi

Yunus Günçe Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli? Soruları, Türk sinema oyuncusu, sunucu ve komedyen Yunus Günçe, sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla merak edilen isimlerden oluyor. Tam adı Ali Yunus Günçe aslen Trabzon, Akçaabatlıdır. İşte Yunus Günçe Hayatı ve Biyografisi hakkında tüm merak edilenler.

Yunus Günçe Kimdir, Kaç Yaşında?

Yunus Günçe’nin tam adı Ali Yunus Günçe‘dir. 13 Mayıs 1976 Almanya doğumlu olan Günçe 2023 yılı itibariyle 47 yaşındadır. Aslen Trabzon, Akçabatlı olan Günçe lisans eğitimini Marmara Üniversitesi, İngiliz Dili ve Öğremeliği bölümünde tamamlamıştır. 16 Eylül 2018 tarihinde Işık Selin Kuyumcu ile evlenmiştir. .

Yunus Günçe, kariyeri boyunca pek çok televizyon programı yapmıştır. 2011 itibarıyla CNN Türk’te Beni İkna Et adlı üniversiteler arası münazara yarışmasının sunuculuğu ve moderatörlüğünü yapmıştır. Ayrıca TRT Spor kanalında Sporaktif programını sunmuştur. .

Yunus Günçe, ayrıca Survivor 2016 ünlüler takımında yer almıştır ve Survivor’da yedinci olmuştur. .


Yunus Günçe Hayatı ve Biyografisi

 

Yunus Günçe, Number One TV’de başlamış olduğu DJ’lik kariyerine Radio Hot’ta devam etmiştir. TRT 1’de Uçurtma adlı çocuk programının sunuculuğunu yapmıştır. Hot TV’de başladığı Dejavu adlı TV programı, Best TV’de devam etmiştir. TRT 1’de yayınlanan Koçum Benim adlı okul dizisinde Gökhan (Çekirge) karakterini canlandırmıştır. .

Çeşitli markaların televizyon ve basılı çalışmalarında oyunculuk yapmıştır ayrıca pek çok markanın reklam filmlerinde seslendirme yapmıştır. Mustafa Altıoklar’ın yönetmenliğini üstlendiği O Şimdi Asker, Oğuzhan Tercan’ın yönettiği Hırsız Var adlı sinema filmlerinde rol almıştır. .

Stand-up olarak kariyerine Hiç Komik Diil ile başlayan Yunus Günçe şu anda İstanbul ve Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde Kafamda Böcekler Var adlı tek kişilik gösterisiyle izleyenleri ile buluşmaktadır.

Yunus Günçe: Instagram


👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu