Kimdir

Zeruj Kimdir, Kaç Yaşında? Zehra Özkaymaz Hayatı ve Biyografisi

Zeruj Kimdir, Kaç Yaşında? Son günlerde kadınlara özel Avm olarak da bilinen Zeruj Port AVM sahibi Zehra Özkaymaz, Muhafazakar giyim konusunda bayanlarda öncülük eden ve başarıları ile adından sıklık la söz ettiren Zeruj Zehra Özkaymaz eşi kimdir? En çok merak edilenlerden biri de Zeruj Port Online Satış var mı? Bunun dışında Zeruj Festival de merak edilenler arasında. Gelin birlikte tüm merak edilenleri öğrenelim…

Zeruj Zehra Özkaymaz Kimdir?

Aslında İngilizce öğretmeni olan Zehra Özkaymaz, ama o, kendini organizatör bir anne olarak tanımlıyor. Büyük bedende zirveye oynayan Zeruj, fenomenliği de buradan geliyor. Zehra Özkaymaz 110 kilo. Zeruj adıyla oluşturduğu kimliğiyle, çoğunluğu ev kadınlarından oluşan arkadaşlarıyla kermesler, parti organizasyonları düzenleyerek işi, geleneksel festival düzenlemeye kadar getirmiş girişimci bir kadın ve aynı zamanda instagram fenomeni.

Zeruj adıyla bilinen Zehra Özkaymaz, 1980 yılında dünyaya geldi. İki çocuk annesi olan Zeruj, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunudur. Kariyerine turizm sektöründe başladıktan sonra sosyal medyada paylaşımlar yapmaya başladı. İlk gönderilerinde kuzeni ile eğlenceli anılarına yer veren Zeruj, sosyal medyaya eğlenceli bir adım atmıştır.

Girişimci kadınlar arasında önemli bir yere sahip olan Zeruj, oluşturduğu kimliğiyle ev kadınlarına, muhafazakar genç kadınlara ulaşarak yepyeni bir ortam sağlamıştır. Düzenlediği kermesler, organizasyonlar ve giyim festivallerinde binlerce insanı bir araya getirebilmiştir.

Zehra Özkaymaz resmen adı yerine kullandığı ve tüm organizasyonlarına verdiği “Zeruj” kelimesinin anlamını da kendisi açıklıyor. Zeruj, sevgi, hoşgörü, kardeşlik, renk ve kadın anlamlarına geliyor.

Sosyal medyanın aktif kullanımına dikkat çeken isimlerden biri olarak Instagram hesabında pek çok işbirliği yaparak takipçi sayısını artırmaya devam ediyor. Zeruj adıyla bilinen Zehra Özkaymaz, Instagram hesabını zeruj kullanıcı adıyla kullanıyor.

👉 Kübra Par Kimdir, Nerelidir? 


Zehra Özkaymaz Hayatı ve Biyografisi

İş hayatında başarılı olan girişimci Zeruj, bir yılda 150’den fazla tasarımcı ile çalışarak yüzbinlerce insana ulaşmayı başaran bir isimdir. Türkiye’nin yanı sıra Arap ve Ortadoğu dünyasıyla da işbirlikleri yapan Zehra Özkaymaz, kadın kadına dayanışma ilkesine değer vererek geliştiğini ifade ediyor.

Kadınların yüklerine yardımcı olmak istediğine dair yaptığı açıklamaları destekler nitelikte ise festivallerde özellikle çocuklu kadınlara sunduğu seçenekler öne çıkıyor. Annelerin çocuklarını rahatlıkla bırakabileceği oyun alanlarını da ziyaretçilerine sunuyor.

Zeruj amacını şu cümlelerle dile getiriyor; “Globalleşen ve internetin hakim olduğu dünyada ev hanımlarını, gençleri ve çocukları ortak keyifli vakit geçirme adresinde buluşturmak”.

Zehra Özkaymaz‘ın ortağı Ferit Burhan’dır. Bayanlara özel avm açan zeruj babası turizmci Ekrem Özkaymaz’dır.

İnstagram 👉 Zeruj

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu