KPSS

1 Ayda KPSS Bitirme Programı: Hızlandırılmış KPSS Çalışma Programı

1 Ayda KPSS Bitirme Programı: Hızlandırılmış KPSS Çalışma Programı. KPSS sınavına hazırlanan ortaöğretim, ön lisans ve lisans adayları için hızlandırılmış 1 ayda KPSS bitirme programı paylaştık. Paylaştığımız KPSS çalışma programı önceki yıllarda denenmiş ve bir çok adayın hedeflerine ulaşmasını sağlamıştır. Sizde önceki yıllarda programa uymuş başarılı olmuş KPSS adaylarından olmak istiyorsanız. Çalışma programında yer alan dersleri- konuları belirlenen günde ve saatte çalışmalısınız. Bu sınava 1 ay kaldığını için oldukça önemlidir.

Hızlandırılmış 1 Ayda KPSS Bitirme Programı

KPSS maratonu 1 ay kala bizim programımızı keşif ettiyseniz size önerilerimizi dikkate alarak uygulayınız. Öncelikle kendinize sessiz bir oda ayarlayın ve masanızda sadece çalışma kitaplarınız olsun. PDF formatında paylaştığımız çalışma programını çıktı alarak sürekli görebileceğiniz birere yapıştırın. Kendinizi ne olursa olsun 1 ay bu programa uyacağınıza söz verin ve kararlı olun. Hızlandırılmış KPSS çalışma programımıza ulaştığınız gün Pazartesi’yi beklemen 1 Ayda KPSS Bitirme Programını uygulamaya başlayın.

1 ayda KPSS bitirme programı 30 günlük bir süreyi kapsamaktadır. Program, 4 hafta olarak hazırlanmıştır. Her gün için konular belirlenmiş olup hangi gün hangi konuyu çalışacağınız bellidir. İsteğinize göre konularda düzenleme
yapabilirsiniz. Bir derse, her gün için bir ila beş konu arasında konu sayısı verilmiştir. Sınavda bazı konulardan diğerlerine oranla daha fazla sayıda soru gelmektedir. Sizler o konuları çalışırken daha fazla zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Bunu yaparken diğer konularınızı gelecek günlerde telafi etmek kaydıyla programda esneklik gösterebilirsiniz. Son olarak unutmayın ki sınava en yakın sorular çıkmış sorulardır. Tüm konularınız bittikten geçtiğimiz yılın çıkmış sorularını çözmeyi unutmayın.


İlginizi Çekebilir 👇

👉 KPSS Son 10 Yılın Çıkmış Soruları PDF İndir

👉 KPSS Telegram Grupları 2024

👉 KPSS Youtube En İyi Anlatan Hoca Önerileri 

👉 En İyi KPSS Çalışma Kaynakları

👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu