Gündem

2 Kasım – 8 Kasım 2020 Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta burç yorumlarınızı okumadınız mı? 2 Kasım – 8 Kasım 2020 burç yorumlarında neler bizi bekliyor; aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuz bu gün size ne mesajı veriyor. İşte 2 Kasım- 8 Kasım haftalık burç yorumlarınız…

KOÇ

İş yerinizdeki pozisyonlar hakkında dikkatlice düşünmeniz gereken bir hafta içerisindesiniz. Şimdiye kadar başardıklarınızı korumak istiyorsanız, çeşitli çatışmalar veya sorumsuz eylemlerden kaçınmalısınız.
Hafta içerisinde tanıdığınız bir kişinin sağlık sorunlarını öğreneceksiniz. Geleceğiniz hakkında çok dikkatli kararlar vermenizi gerektiren bir hafta yaşayacaksınız.


BOĞA

Önemli ama zor değişiklikler için iyi vakit geçireceğiniz bir hafta olacak özellikle de bunları gerçekleştirecek cesaretiniz yüksekken. Hafta boyunca, yapmak istediğiniz veya ilgilendiğiniz hemen hemen her şey için size karşı çıkacak bir aileden bir erkekle ilişkinizde uyum sağlamak sizin için zor olacaktır ama başaracaksınız.


İKİZLER

Rahatınız için önemli şeyler satın almak ve daha fazlası için fırsatlar sağlayacak bir hafta içerisindesiniz. Samimi ve aşk ilişkileri iyi gelişecek ve bu, şu anda sahip olduğunuz ilişkinin geleceği hakkında önemli kararlar vermekle ilgili olabilir. Bu hafta bir kadınla bir toplantı yapacaksınız, ardından konuşmanızın konusunu, ondan aldığınız bilgilerin yararlılığını ve planlarınız üzerindeki buna karşılık gelen etkisini ciddi bir şekilde ele alacaksınız.


YENGEÇ

Bu hafta gelecek planlarınız hakkında daha fazla netlik kazanmanız gereken bir zamandasınız. Hangilerinin farkına varma şansı var ve hangileri siz herhangi bir kayba neden olmadan önce zamanında vazgeçmeniz sizin için iyi olacaktır. Hafta içerisinde bir erkeğin sağlığı konusunda heyecanlanacaksınız ve stabilizasyonuyla ilgili haberler sizi özellikle mutlu edecek.


ASLAN

Bu hafta içerisinde beklenmedik mülk taahhütleri yüzünden üzüleceksiniz. Bunlar, sizin kuruntunuzun, hatanızın veya diğer kasıtsız eyleminizin sonucu olabilir. Bu hafta aşk hayatınız hakkında önemli kararlar almanıza yardımcı olacak. Aşk ilişkinizin gelişimi için önemli bir hafta. Yeni tanıdıklar heyecan verici ve ilginç olacak, ilişkinizin geleceği hakkında size daha fazla netlik sağlayacak bir gelişime sahip olacak.


BAŞAK

Bu hafta boyunca iletişim kuracağınız gençlere karşı daha dikkatli olmanızı gereken bir hafta olacak. Onlar için kararlar vermekten veya onları kendi yaşam deneyiminiz açısından etkilemekten özellikle kaçının. Kesinlikle onların hayatlarına kafa karışıklığı getirme riskiyle karşı karşıyasınız, bu da onlara bir miktar kayıp bile verebilir. Uzaktan alacağınız ve herhangi bir nedenle sizi üzecek veya hayal kırıklığına uğratacak haberlerin olasılığı var.


TERAZİ

Bu hafta üç şeye odaklanmanız gerekecek bir gündesiniz; eviniz, sahip olduğunuz mülk ve finansal güvenliğiniz. Gün içerisinde bir erkekle ilgili bir sorunu çözmeniz gerekebilir veya böyle bir kişiye bir şekilde yardım etmeniz gerekebilir. Bugününüz ve geleceğiniz için daha fazla iç gerilim veya endişe yaratabilecek olaylarla dolu bir gün olacak ama içinizi karartmayınız.


AKREP

Bu hafta aşk hayatınızda endişeler yaşayacaksınız, bu endişeleri ancak açık bir konuşma yapmaya, partnerinizi dikkatlice dinlemeye veya bir uzlaşma yapmaya istekliyseniz çözebilirsiniz. Hafta boyunca hatırlayacağınız ve arkadaşlarınızla paylaşacağınız garip bir rüya, onu yorumlamanıza yardımcı olacak bir fikirle karşılaşacaksınız.


YAY

Bu hafta içerisinde insanlarla ilişkinizde bir yanlış anlaşılma olabilir. Bunun nedenleri, sizin veya karşı tarafın maruz kaldığı daha büyük gerilim ve stres olabilir ama çok fazla uzamadan kapanacak. Hafta içerisinde herhangi bir öneriyi göz ardı etmeyin kendinize ayrıntılı olarak düşünmek için zaman verin.


OĞLAK

Bu hafta belirli bir durumu kendi başınıza çözmekte zorlanacak, bir kişiyle ilgili gerginlik veya beklenmedik bir sorun olacaktır. Büyük olasılıkla akrabanız veya yakın arkadaşınız olacaktır. Dikkatli olun ve gürültülü şirket ve halka açık olaylardan kaçının.


KOVA

Bu hafta bazı olaylar sizi daha ciddi hale getirecek ve öncelikle aileniz için önemli olan çeşitli sorunları çözme sorumluluğu getirecektir ve bu bazı durumlar işinizi etkileyecektir. Yaşanan çeşitli olaylar nedeniyle yaşadığınız duygusal rahatsızlığınıza dikkat etmeniz gerekecek.


BALIK

Bu hafta plansız harcamalara hazırlıklı olun, bu aile bütçenizde karışıklık yaratabilir. Parayla çalışırken, mali belgeler hazırlarken veya imzalarken, kişisel cüzdanınızı veya banka bilgilerinizi hırsızlığa karşı korumak için dikkatli olmanız önlem almanız gereken bir haftada olacaksınız.


👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu