Gündem

2020’de Burcunuza Göre Alacağınız Zorlu Dersler

2020’de Burcunuza Göre Alacağınız Zorlu Dersler. 2019 bitiyor, ancak bize bıraktıklarını ömrümüz boyunca unutmayacağız. Gelin yeni yılda bizi neler bekliyor, birlikte öğrenelim… Her yıl yeni bir başlangıç. En azından biz öyle olmasını umuyoruz. Bu yüzden yeni planlar yapıyor, hayatımızda bazı şeyleri belki de bütün hayatımızı- değiştirmek için söz veriyoruz kendimize. Yeni yıl dileklerini sıralıyoruz, umutla doluyoruz. Ancak genellikle 31 Aralık 2019’dan 1 Ocak 2020’ye geçtiğimizde hayatımızda pek de bir şey değişmiyor. O büyük umutların yerini büyük bir boşluk alıyor. İşte bu yıl, diğerlerinden biraz daha farklı olacak.

2020’de Burcunuza Göre Alacağınız Zorlu Dersler

Burcunuza ve yükselen burcunuza ait 2020 burç yorumları ve her burcun alacağı zorlu dersleri okuduğunuzda siz de içten içe hissedeceksiniz sizi bekleyen değişimi 2019 burç yorumlarında da bahsettiğimiz gibi bu yıl yaşadığımız iniş-çıkışlar, büyük kaybedişler, hayal kırıklıkları ya da değişimin ir türlü gerçekleşmemesi, kısacası moralimizi bozan her şey değişimin eşiğinde. Eğer içinizden “O kadar şey yaşadım ama hala düze çıkamadım” diyorsanız o yaşadıklarınızın boşa olmadığını söyleyebiliriz. En kötü anlarımız da dahil yaşadığımız her şey bizi 2020’ye hazırladı. 2020 ise harekete geçme ve hayalleri gerçekleştirme dönemi olacak. Elbette her şey toz pembe olmayacak, ama artık değişim için hazır olduğumuzu biliyoruz. İçimizde bir yerlerde hissediyoruz. Sadece izleyip ve görelim…

1. Koç

2020 burç yorumları yazımızda en şanslı burçlardan biri Koç burçları diyebiliriz. yılında Koç burçları için işler çok daha kolay hale gelecek diyebiliriz. Yıl boyunca idealler, kariyer ve hedefler ön plana çıkacak. Bu alanlarda çok daha iddialı olacak olan Koç burçları aynı zamanda asla sahip olamayacaklarını düşündükleri arzuları ve istekleri kucaklayacak ve kabullenecekler. Koç burçları oldukça güçlü enerjilere sahip 2020’de, özellikle yıl ortasında hırslarını ve sorumluluklarını iç dünyalarına uyumlu bir şekilde nasıl yönetebileceklerini kavrayacaklar.

Yılın ikinci yarısında özellikle iletişim kurma şekillerine ve kendilerini ifade etme yöntemlerine dikkat etmeliler. Eğer bu konularda daha iyi hale gelirlerse mutluluğa giden yolda da büyük bir adım atmış olacaklar. Yönetici gezegenleri Mars’ın etkisiyle yine yılın ikinci yarısında 6-7 hafta sürecek bir duraklama dönemine girebilirler. Bu süreçte enerjilerine boşuna harcıyor, boşa kürek çekiyor gibi hissedip umutsuzluğa kapılabilirler. Ancak kasım ayında bu zorlu dönemden çıkıp hedeflerine giden yola çok daha güçlü bir şekilde geri döneceklerdir. Bu duraklama döneminde ailevi ilişkileri geliştirmeye, çevrelerindeki insanlarla daha çok vakit geçirmeye odaklanabilirler.

Koç burçları genellikle hayatlarını aşkı arayarak geçiren insanlar değillerdir. Ancak uzun süredir yalnız olan Koç burçları uzun zamandır bu boşluğu derinden hissediyor. Ancak 2020’de aşk hayatlarına istikrar geleceğini söyleyebiliriz. Yalnız Koç burçları sonunda kendilerini doğru yerde hissedebilecekleri bir ilişkiye başlayabilir ve uzun sürecek bir birlikteliğe başlayabilirler. İlişkisi olan Koç burçları ise eğer partnerleriyle konuşmadan önce sözlerini tartmayı başarabilirlerse ilişkileri yolunda ilerleyecektir.


2. Boğa

Boğa burçları bu yıl yine rutinlerini bozup hayatlarını bambaşka bir şekle sokmaya hazırlanıyorlar. Hayatlarına farklı bir yaklaşımla bakacak olan Boğa burçları daha tatmin edici deneyimler yaşamak için ellerinden geleni yapacaklar. 2019’da adeta ilerlemelerinin önüne geçen inançlar, düşünceler, seyahatler ve eğitim konuları 2020’de Boğa burçlarının daha özgür hissetmesi için hayatlarında daha az önem arz edecek. Bu yıl sahip olduklarını düşünmedikleri yeni arzular keşfedebilir ve onların peşinden gitmek isteyebilirler.

Diğer yandan 2020’nin Boğa burçları için ana temasının kariyer olduğunu söyleyebiliriz. Boğa burçları yeni bir işe adım atabilir ya da sorumluluk almak için öne çıkabilir. Ayrıca temmuz ayından 2023’e kadar Boğa burçlarının kariyer ve eğitim konularında inşa ettikleri her şey için büyük dönüm noktalarının yaşanacağı bir dönem olacak. Bu süreçte geçmişte verdikleri yanlış kararlar tekrar karşılarına çıkabilir. Ancak bu kararlara karşı verdikleri savaş geleceklerini belirleyecek.

2020’de korkularıyla yüzleşmeyi öğrenecek olan Boğa burçları korktukları şeylerden kaçmak yerine korktukları şeylerin peşine düşecekler. Nihayet, korkulardan kaçmanın korkulardan kurtulmak için imkansız bir yol olduğunu görecekler. Diğer yandan aşk hayatlarında istikrar kazanacak olan Boğa burçları ilişkilerinden ne beklediklerini net bir şekilde ifade edebilecekler. Her ne kadar ilişkilerinde köklü bir değişiklik yapmak istemeseler de bu değişikliğin gelecekte çok yararlı olabileceğini unutmamalılar. Yalnız Boğa burçları romantik yaklaşımları üzerine düşünürlerse nerede hata yaptıklarını bulabilirler. Bu süreçte karşı tarafı iğneleyici konuşmalardan ve saldırgan tavırlardan kaçının.


3. İkizler

İkizler burcu için 2020’de özel hayatlarının, iç dünyalarının ve ikili ilişkilerinin ön planda olacağını söyleyebiliriz. Çoğunlukla bağımsızlıklarını ve yenilikçi yönlerini vurgulayan olaylar yaşayacaklar. 2020’de İkizler burcunu büyük oranda etkileyecek Venüs retrosu, kendini sevme konusunda büyük gelişme kaydedeceklerinin önemli bir işareti. Ayrıca 2020 yılında yaşanacak tutulmalar, İkizler burcunun hayatını kişisel anlamda fazlaca etkilerken diğer yandan bağımsızlık ve ilişki konusunda pek çok şey öğrenmelerini sağlayacak.

İkizler burçları Uranüs’ün etkisiyle uzun süredir sakladıkları ya da görmezden geldikleri tüm sorunlarla yüzleşmek zorunda kalacak. Bu etki, yaşamlarına devam etmelerine ve özgürce yaşamalarına engel olan her şeyi hayatlarından çıkarmalarına yardım edecek. Bu süreçte, halının altına çok fazla şey süpürdüklerini ve kurtulmaları gereken fazlalıkların çok olduğunu görebilirler. Diğer yandan yılın başlarında özellikle finansal konularda kime güveneceklerini bilemeyebilirler. Ancak sonraki zamanlarda her şeyi kontrol altına alıp, güçlü ev motive bir şekilde olaylara müdahale edebilecekler. Ayrıca özellikle iş ve finansal anlamda büyük adımlar ve kazançlar beklerken küçük fırsatları gözden kaçırmadıklarına emin olmalılar.

Yıl boyunca eğitim konusunda kafa karışıklığı yaşayacak olan İkizler burçları, gelecek planları yaparken hayatlarında istikrar arayacaklar. Kişisel farkındalıkları arttıkça karar vermeleri de daha kolay hale gelecek. Yılın ikinci yarısında özellikle arkadaşlıklarını ve hedeflerini sorgulayacak olan İkizler burçları, ilerlemeden önce son bir kez arkalarına bakacaklar.

Aşk konusunda geçtiğimiz yılı “sıkıcı” denebilecek kadar durgun geçiren İkizler burçları bu yıl partnerleriyle hep hayalini kurdukları planları hayata geçirebilirler. Ancak bu, romantik ilişkilerinde mutlu olacakları anlamına gelmiyor. Her ilişki sevgi ve şefkat ister, bu yüzden ilişkilerinde bu duyguları bulamayan İkizler burçları yeni şeyler deneyerek kendilerini avutmak isteyebilirler. Özetle İkizler burçları 2020’de değişip dönüşecekler, her ne kadar kötü görünse de bu değişim onlara çok iyi gelecek…


4. Yengeç

2020, Yengeç burçları için hem ikili ilişkileri yoluna koyma hem de kendilerini, neler yapabileceklerini keşfetme açısından oldukça güçlü etkiler yaratacak. Aynı zamanda yeni yılda, yeni başlangıçlar için çok daha güçlü ve hazır hissedecekler. Ocak ayında ilişkiler ön plana çıkacak. Yengeç burçları hayatlarındaki romantik ya da arkadaşlık ilişkilerini gözden geçirip yürümeyenleri hayatlarından çıkarma kararı alabilirler. İster eskileri onarsınlar, ister yeni ilişkiler inşa etmeye çabalasınlar; Yengeç burçları 2020 yılında hayatlarına daha yeni ve güçlü etkilerle devam etmeleri gerektiğinin farkında varacaklar. Hayatlarının sorumluluğunu üstlenirken güçlü olmaları gerektiğini de unutmamalılar.

Neyse ki 2020’de Jüpiter’in etkisiyle şans Yengeç burçlarından yana. Kişisel refahları artarken kendilerini daha iyi hissedecek ve motivasyonlarını, tutkularını yeniden keşfedecekler. Ancak eylül ayından kasım ayına kadar kariyer ve itibar konusunda bir duraksama/gerileme dönemine girebilirler. Ancak bu süreç ilerlemeden önce geriye bakıp gerçekten ne istediklerini keşfetmelerini sağlayacaktır. Bu güçlü süreci iyi değerlendirirlerse yılın son aylarından kendilerinden çok daha emin ve doğru yolsa hissedebilirler.

Sosyal yaşamlarının evrim geçireceği 2020 yılında yeni hobiler edinip farklı alanlara ilgi duyacaklar. Korkularını yenme konusunda büyük adımlar atarken kendilerine olan inançları büyük oranda artacak. Yengeç burçlarının aşk hayatları ise artık ciddi kararlar verme yönünde ilerleyecek. İlişkisi olan Yengeç burçları 2020 yılında ilişkilerini bir adım sonrasına taşımaya karar verebilirler. Aslında yeni yıl itibariyle ilişkiler Yengeç burçlarının hayatında üst sıralara yerleşecek önemli konulardan biri olacak ve bu önümüzdeki birkaç yıl sürecek. Diğer yandan Yengeç burçları kendilerini bulmak için çıktıkları bu yolda bağımsızlıklarını keşfedecekler. Bu da hem ilişkilerine hem de aşka bakış açılarını büyük oranda değiştirecek. Bu da ilişkilerde partnerlerini çizginin dışına çıkarmak yerine ilişkide dengeyi bulmayı kolaylaştıracak. 2020 Yengeç burçları için kendilerine şefkatli davranmalarının, gerçek ihtiyaçlara ve arzulara odaklanmanın zamanı!


5. Aslan

Aslan burçları için 2020 yılında iş, sağlık ve kişisel bakım konuları öne çıkıyor. Bu konulara çok daha bütünsel ve pozitif yaklaşmaya başaracak olan Aslan burçları bu konulardan herhangi birinde de dönüm noktası yaşayabilecekleri güçlü bir yıl olduğunu söyleyebiliriz. Bir şeylerin değişeceğini ve değişmesi gerektiğini derinden hissediyorlar.

Yılın ilk aylarından iş ve sağlık konusunda rutinlerini değiştirmeye karar verip, özellikle günlük işlerinde köklü değişiklikler yapabilirler. Özellikle kasım ayına kadar motivasyonlarının en yüksek seviyede olacağını söyleyebiliriz. Yani bu motivasyonu kullanırlarsa hedeflerine ulaşmamaları neredeyse imkansız gibi. Diğer yandan Jüpiter-Neptün açısı zor algılanan bir seviyede olsa da aşk hayatları ve ilişkiler için olumlu etkiler sağlıyor. En azından Aslan burçlarının yeni yılda işleri ve romantik ilişkileri arasında denge kurabilecekleri bir köprü yaratmasına olanak tanıyor. 2020, özellikle ilişkilerde belirsizlik yaşayan ve ilişkileri bir düğüm haline gelen Aslan burçları için ilaç niteliği taşıyor, çözüm odaklı yaklaşım sağlayarak olayların bir sonuca varmasına yardım ediyor.

Aslan burçları 2020 yılında kariyer alanında kendilerini yeniden keşfediyor. Daha profesyonel bir bakış açısı kazanacak olan Aslan burçları kendilerini uzun bir sürece de hazırlamalı. Çünkü hiçbir şeyin bir anda değişmeyeceği, ama değişimin büyük olacağı bir dönem yaklaşıyor. 2020’de onları ileriye taşıyacak şeyin ekip çalışması olduğunu ise söylemekte fayda var. Diğer yandan yıl boyunca iş ve sağlık konularından bunaldıkları zamanlar da yok değil. Ancak tüm bunlar ciddi bir şekilde ilerlemeye kaydedecekleri dönemin bazı yan etkileri. Ne olursa olsun Aslan burçları 2020 yılı boyunca yaptıkları işten çok daha fazla keyif alacaklar.

Aslan burçları 2020 yılında kendi ayakları üzerinde durmayı öğrenirken diğer yandan başarılarıyla konuşulacaklar. Bu elbette yorulmalarına sebep olacak. Özellikle eylül-kasım arası Mars retrosu nedeniyle bir yavaşlama dönemine girebilirler. Ancak bu tam da ihtiyaçları olan şey olacak. Bu dönemde seyahat etmek isteyebilir ya da yeni şeyler öğrenmek için kişisel gelişimlerine vakit ayırabilirler. Bu süreç gerçek arzularını keşfetmek ya da pekiştirmek için oldukça etkili olacak.


6. Başak

Yaratıcılık, eğlence ve romantizm Başak burçlarının 2020 başlıkları oluyor. Son dönemde büyük bir değişim ve dönüşüm içine giren Başak burçları dönüştükleri kişiyi benimseyenlerle yoluna devam ederken benimsemeyenleri hayatından çıkarmaya karar verebilir yeni yılda. Çünkü 2020 için kendilerine çok daha net bir oyun planı hazırlamak istiyorlar. Onları destekleyen, değerlerine ve yaratıcılıklarına güç verene kişilerle yollarına devam ederken neyi ve kimi sevdiklerini de netleştirmek istiyorlar.

2020 yılında hobiler, aşk, dinlenme, sanat ve eğlence gibi konularda kalıcı ve olumlu değişimler yaşayacak olan Başak burçları bu konularda kendilerine daha fazla güvenecek ve hırslı olacaklar. Diğer yandan kariyerleri konusunda yaşadıkları hiçbir zorluk onların pes etmesini sağlamayacak. Aksine, yaşadıkları olumsuzluklar daha büyük bir hırsla çalışmalarını sağlayacak. Özellikle nisan ayından itibaren kariyerlerinde eğlence ve zevk faktörünü düşünmeye koyulabilirler.

2020 yılında kuralları değiştirdikçe aşk ve ikili ilişkilerde yeni bir seviyeye çıktıklarını görebilirler. Jüpiter-Neptün geçişi ise özellikle ikili ilişkilerde kenetlenmeyi değil bireyselliği destekler. Bu dönemde çiftlerin birbirine olan saygıları ve bakışları büyük bir sınavdan geçer. Yalnız Başak burçları ise bu süreçte yeni bir aşka yelken açabilir ve daha önce atmadıkları bir adım atabilirler. Diğer yandan mart ve kasım ayları arasında mutlulukları en yüksek seviyede olacak Başak burçları hayatlarını daha iyi hale getirme konusunda da oldukça kararlı olacaklardır.

Özetle Başak burçları 2020 yılında, daha yalın, basit ve verimli bir yaşam tarzına geçmek için ellerinden geleni yapacaklar. Sağlık bir yaşam biçimine geçmek ve işi yalnızca yapmak yerine iyi yapmaya odaklanacakları bir yıl olacak 2020. Hayatlarına huzur katıp, kalplerinin sesini dinleyecekler.


7. Terazi

2020 yılı Terazi burçlarının kişisel hayatlarına, evlerine ve duygusal dünyalarına büyük yenilikler getiriyor. Yaşam koşulları, kendilerine olan saygıları ve konforları konusunda güçlü etkilerin olacağını söyleyebiliriz. Terazi burçları bu yıl özellikle ev ve iş yaşamlarını bir düzene koyma fikrinde kararlılar.

Yılın ilk zamanlarında yapacakları ilk şey ise mevcut yaşam tarzlarının onları tatmin edip etmediğini sorgulamak olacak. Bu sorgulama sürecinde kendilerini farklı biçimlerde ifade edebildiklerini keşfedecek olan Terazi burçları bu süreçte kendi seslerini ve imzalarını bulacaklar. Diğer yandan özellikle sağlıkları ve beslenme düzenleriyle ilgili göz ardı ettikleri şeylerle ilgili çıkan sorunlar bu konularda daha dikkatli olmaları için birer uyarı niteliğinde olabilir.

Kendilerini sorgulayıp benliklerini bulmak için çabalayacak olan Terazi burçları aynı zamanda çocukluk travmalarıyla yüzleşip sorunların kaynağına inmeyi deneyebilirler. Bu süreçte iç dünyalarına dair derin tutkular keşfedebilirler. Bu keşifler sonucu ulaştıkları noktalarda edindikleri hobiler ve keşfettikleri tutkular büyük paralar kazanmalarını sağlayabilir.

Yılın ikinci yarısında ise özellikle ikili ilişkilerde gerginlikler yaşanabilir. Diğer yandan romantik yaşamlarına heyecan katmak için yeni deneyimlere açık olduklarını bir yıla başlıyorlar. Bu yeni deneyimler ilişkilere bakış açılarını ve yakınlık kurdukları kişilere olan tutumlarını büyük ölçüde değiştirecektir. Cinsellik konusundaki tutumlarının de 2020 yılında büyük oranda değişeceğini söyleyebiliriz.


8. Akrep

2020 Akrep burçları için öğrenme, paylaşma ve bambaşka yollarla bağlantı kurma yılı olacak. Yıl boyunca yaratıcılıkları üst seviyelerde olacak, etki alanları genişleyecek ve parayla ilgili konularda gelişme kaydedecekler. İnsanlarla olan paylaşımlarında farklı yollar ve yöntemler keşfedecek olan Akrep burçları değişimler ve sürprizlerle birlikte kendilerini de tanımaya başlayacaklar. Bu kendini keşfetme süreci ilişkileri üzerinde de etkili olacak.

2020 bakış açılarının değiştiği yıl olurken yeni ilgi alanları keşfedecekler. Yıl içinde doğru zamanda doğru yerde olmak ise kilit rol oynayacak. Aynı zamanda ev ve aile konularında keskin dönüm noktaları Akrep burçlarını bekliyor. Ev ve aile yaşamlarında uzun zamandır halı altına süpürülen konular gün yüzüne çıkabilir. Şimdi sorunları masaya yatırıp çözme zamanı.

Diğer yandan yakın temaslar ve ilişkiler konusunda artık hazır olduklarını hisseden Akrep burçları özgürlük ve bağımsızlıkla ilgili endişeler yaşayabilirler. Bu endişeler bazı sorunlara neden olabilir. Ancak yıl boyunca arayış içinde oldukları tüm sorulara cevap bulacaklarını söyleyebiliriz. İlişkiler konusunda da cevabı er ya da geç bulacaklardır.

Akrep burçları için yeni yılla birlikte oldukça yoğun, heyecan verici ve verimli bir dönemin başladığını söyleyebiliriz. Hayatlarının dramatik bir şekilde değişeceği ve gelişeceği bu dönemde tesadüflerin bir anlamı olduğunu ve ilişkilerde toparlayıcı olmanın ne kadar önemli olduğunu görecekler. Ayrıca yıl boyunca karşılarına sıfırdan başlamaları gereken bir şey çıkarsa sonunda başarı elde etmek için bu riski almaları gerekiyor.


9. Yay

2020 burç yorumları yazımıza geçen yılın en şanslı ilan edilen burcuyla devam edelim. Yay burçlarının kişisel varlıklarını ve finanslarını dönüştürmek için mükemmel bir yıl. Yeni yılla birlikte harcamalar, gelirler ve öz saygılarını geliştirmek için çabalayacaklar. Her zamankinden daha disiplinli ve kararlı olacaklar. Ayrıca kendileri için çabalamak ve yeni bir düzen inşa etmek onlara adeta keyif verecek. 2019 yılında kazandıkları güven 2020 pekişecek. Bu süreçte 2019’da fark etmedikleri farklı gelir kaynakları keşfedebilirler. Ancak küçük bir uyarı! Yay burçları mayıs ayından haziran ayına kadar olan süreçte yapacakları harcamalar konusunda dikkatli olmalılar. 2020 genel olarak para ve konfor anlamında Yay burçlarına uğurlu geliyor diyebiliriz.

Yay burçları 2020’de diğer her şeyden önce onları ağırlaştıran yüklerinden kurtulmalılar. Hayatta tam olarak neye ihtiyaç duyduklarını ve ne istediklerini çözmeye ihtiyaçları var. Mart ayından kasım ayına kadar sürecek olan Satürn-Plüton hizası da Yay burçlarına bu konuda yardım edecek. Hayatlarındaki kritik konuları yeniden inşa etme, geliştirme ve büyüme konusunda gelişme kaydetmelerini sağlayacak, aynı zamanda cesaret verecek.

Yıl boyunca sağlık konusunda alternatif çözümlere başvurabilir Yay burçları. Aynı zamanda farklı iş kollarına ilgi duyabilirler ya da şu an yaptıkları işte ilerlemelerini ya da işten daha fazla zevk almalarını sağlayacak sürpriz gelişmeler yaşayabilirler. Sınırlayıcı ve canlılık barındırmayan işler her zaman için sıkmıştır Yay burçlarını. Bu nedenle çeşitlilik, üretim, canlılık ve heyecan sunan işlerin içinde yer almak için ellerinden geleni yapacaklar.

2020 Yay burçlarının sorgulamalardan uzaklaşıp gerçek renklerini bulacakları bir yıl olacak. Enerjileri çoğu zaman canlı ve iyileştirici olacak. Yapmaları gereken tek şey büyümeleri ve değişmeleri gereken konuları kabul etmek ve onlara odaklanmak. Diğer yandan koşmanın her zaman cevap olmadığını keşfedecekler. Hedeflerinin peşinden koşmaya alışkın olan Yay burçları bazen bir yerde sabit kalmanın ve bağlanmanın da ne kadar mutluluk verici olduğunu görecekler. Aslında yaklaşmakta olan şeylerden isteseler de kaçamayacaklar. Bu süreçte yollarınca çıkan her şeyi kucaklamaya hazır olurlarsa 2020 mükemmel bir yıl olabilir. Bağışlayıcı olmalı ve kalplerinin aşkla dolmasına izin vermeliler!


10. Oğlak

Oğlak burçları için 2020 değişim anlamına geliyor. Ancak bu değişimin düşüş mü yükseliş mi olacağına onlar karar verecekler. Aslında Oğlak burçları yükselişe geçmek için bazen bazı şeyleri yıkmaları ve yeniden başlamaları gerektiğini fark edecekler. Bu yıl yaşayacakları değişimlerin uzun vadeli olacağını söyleyebiliriz. Bu yüzden attıkları adımları gelecekteki etkilerini düşünerek atmalılar. Diğer yandan bu süreçte kendilerini yeniden keşfedip adeta yeni bir “benlik” doğuracaklarını da söylemeliyiz.

Hayatlarındaki köklü değişimler için 2020’de bir süre çabalamaları gerekebilir ve bu süreç biraz uzayabilir. Ancak nihayetinde hayatlarındaki yeni başlangıçlara merhaba diyeceklerinden emin olmalılar. Bu dönüşüm sırasında yeni bağlantılar kuracak ve arkadaşlar edinecek olan Oğlak burçları çevrelerindeki bazı kişilerle de iletişimi kesmeye karar verebilirler.

2020 yılında bunaldıkları ve sıkıldıkları anların birçoğu evde veya evle ilgili bir problemden kaynaklanacaktır. Aile ve ev konularıyla ilgili yaşadıkları problemleri çözmek biraz zaman alacak olsa da sonunda rahat ereceklerdir. Bu süreçte empati yapmak ve aile üyeleriyle olan ilişkilerini geliştirmek için gösterdikleri çaba büyük önem taşıyor.

Aşk hayatları ise bu yıl daha fazla özgürlük, açıklık ve spontane bir ilişki istedikleri yönünde. Özellikle eski yöntemlerle ve alışkanlıklarla bir ilişki sürdürmenin çözüm olmadığını fark edecek olan Oğlak burçları romantik ilişkilerde anahtar kelimenin dostluk olduğunu görebilirler. Birlikte oldukları kişiyle önce arkadaş sonra sevgili olmaları gerektiğini anladıklarında bu güne kadar bildikleri tüm ilişkileri unutup doğaçlama ilerlemeleri gerekebilir. Genel olarak 2020 yılında Oğlak burçlarına sevmek ve sevilmek iyi gelecek. Kendilerini şımartırken sorumluluklardan kaçmayacaklar.


11. Kova

Kova burçlarının hayatları 2020 yılında çok daha fazla netlik kazanacak. Özellikle bilinçaltı, özel yaşam, hayal dünyası, sezgiler, geçmişe bağlılık, üzüntüler, sonlar, karma ve hesaplaşmayla ilgili büyük bir değişim sürecine girecek olan Kova burçları bu konularla ilgili halının altına süpürdükleri şeylerle yüzleşecekler. Bu yüzleşme sırasında bastırılmış duyguları ve keşfedilmemiş yetenekleri açığa çıkabilir. Kova burçları için asıl ilerleme 2021 yılında başlayacak ancak bu sürecin onlar için önemli bir başlangıç olacağını söyleyebiliriz. İlerlemek için önce onları geriye çeken şeylerden kurtulmaları gerekiyor. 2020 bu kurtuluşun başlangıcı.

Bu nedenle 2020’de zaman zaman sıkışmış ve bunalmış hissedebilir Kova burçları. Hatta zaman zaman uçurumun kenarında bulabilirler kendilerini. Ancak 2020’nin diğer yıllardan farkı en zor anlarda bile bir çıkış yolu görebilmeleri olacak. Bu yıl Jüpiter Kova burçlarına bu zor anlarda yardım edecek ve yeni olasılıkları, fırsatları görmelerini sağlayacak. Yıl boyunca özellikle işlerinde daha fazla insiyatif kullanıp sorumluluk almak daha iyi hissetmelerine neden olacak.

2020’de onları yeni başlangıçlardan uzaklaştıran şeyler anlamaya çalışacaklar. Bu yüzden suçluluk, endişe ve korku her zamankinden daha fazla hissedilebilir. Bu yılın en güçlü teması kendini keşfetmek. Yıl boyunca Uranüs iç dünyalarını sarsarken ev ve aile yaşamlarında bazı değişimler meydana gelebilir. Ancak iş ve ev dengesi 2020 yılında geçtiğimiz yıllara göre çok daha kolay ve sorunsuz sağlanacaktır. 2020 Kova burçlarına harika bir dönüm noktasının eşiğindeymiş gibi hissettirebilir. Yıl boyunca ihtiyaçları olan tek şey sabır. Yalnız Kova burçları 2020’de özellikle seyahatleri sırasında yeni bir ilişkiye adım atabilecekleri biriyle tanışabilir. Kova burçları 2020 yılında genel olarak güzel anların tadını çıkaracak diyebiliriz. .


12. Balık

Özellikle kendi işini yapan ve yapmak isteyen Balık burçları için 2020 sosyal hayatlarına, çevrelerine ve iş hedeflerine odaklandıkları bir yıl olacak diyebiliriz. Bu sırada özel hayatlarında ve sosyal yaşamlarında adeta bir temizlik yapmaya karar verebilir Balık burçları. Özellikle enerjilerini düşüren insanları hayatlarından çıkarıp onları güçlendiren bağlantılara yer açmak isteyebilirler.

2020 Balık burçları için bağlantıların ve kurdukları ilişkilerin hayatlarında yeni kapılar açtığı bir yıl olacak. Sıfırdan inşa ettikleri sosyal yaşamlarında mutluluk en önemli kriterlerden biri olacaktır. Yılın ilerleyen dönemlerinde uzun süredir planladıkları bir projeyi hayata geçirmek ya da devam eden bir işlerini tamamlamak için büyük bir efor ve zaman harcayabilirler. Bu dönem onlar için yorucu olabilir.

Balık burçları yeni yılda düşüncelerinin zaman zaman dağıldığını hissedebilirler ancak ilhamlarını hiçbir zaman kaybetmeyeceklerini söyleyebiliriz. Hatta dağılan düşünceler onları bambaşka ve sürprizlerle dolu yönler gösterebilir. Yapmaları gereken şey özellikle günlük işlerde kendi yöntemleri ve kurallarını belirlemek olacaktır.

Balık burçları 2020’de kendilerini yaratıcı bir ruhta sıkışmış gibi hissetseler de çıkış yollarını bulmaya çalışmaktan asla vazgeçmeyecekler. Hayallerini besleyecekler ve büyütecekler. Kalp kırıklıklarını onarıp yeniden başlamak için hayatlarını hazır hale getirecekler.

Kaynak: listelist.com


👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu