Gündem

2021 MSÜ Soruları ve Cevapları Açıklandı

2021 MSÜ Soruları ve Cevapları Açıklandı. 2021 MSÜ (Milli Savunma Üniversitesi) sınavı bugün 10:15’te yapıldı. MSÜ sınavı giren adaylar tarafından sınav sonrası çıkmış sorular ve cevapları merak edilmekteydi. ÖSYM genel olarak soru kitapçığı ve cevap anahtarını ertesi gün yayınlıyordu MSÜ sınavı sonrası ÖSYM iki saat sonra 2021 MSÜ sınav soru ve cevap anahtarının % 10’unu yayınladı.

2021 MSÜ Soruları ve Cevapları Açıklandı

04 Nisan 2021 tarihinde uygulanan Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavının (2021-MSÜ) Temel Soru Kitapçığı ile Cevap Anahtarının %10’u aşağıdaki bağlantıda sunulmuştur.

Sınava başvuran adaylar, Temel Soru Kitapçığı diziliminde verilen sınav sorularının tamamına 04 Nisan 2021 tarihinde saat 13.45’ten itibaren ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden T.C. Kimlik numaraları ve aday şifreleri ile 10 gün süreyle erişebileceklerdir.

Sorular, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında eser niteliğinde olup, telif hakları ÖSYM’ye aittir. ÖSYM’nin yazılı izni olmadan hiçbir şekilde çoğaltılamaz, dağıtılamaz ve yayınlanamaz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

ÖSYM BAŞKANLIĞI


👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu