Lise

2024 AYT Geometri Kitap Önerileri (Yeni Nesil)

2024 AYT Geometri Kitap Önerileri (Yeni Nesil). YKS sınavına 2024 yılında girecek öğrencilere kaynak olabilmesi için 2024 AYT Geometri Kitap önerileri listesi hazırladık. AYT Geometri kitap önerileri listemizde hem soru bankası hem konu anlatımı kitaplarına yer verdik. Önerdiğimiz kitapların altında kitabın içeriği ile ilgili açıklamada bulunduk. Açıklamaları okuyarak seviyenize uygun kolayorta ve zor kitaplar arasında kendinize uygun olanı seçebilirsiniz.

2024 AYT Geometri Kitap Önerileri

YKS sınavına 2024 yılında girecek öğrencilere kaynak olabilmesi için 2024 AYT Geometri Kitap önerileri listesi hazırladık. AYT Geometri kitap önerileri listemizde hem soru bankası hem konu anlatımı kitaplarına yer verdik. Önerdiğimiz kitapların altında kitabın içeriği ile ilgili açıklamada bulunduk. Açıklamaları okuyarak seviyenize uygun kolayorta ve zor kitaplar arasında kendinize uygun olanı seçebilirsiniz.

Okyanus Yayınları AYT Geometri Soru Bankası

Okyanus yayınlarının bu kitabı da orta seviye bir kitaptır. Kitap içindeki sorular kolaydan zora doğru ilerlemektedir. Böylece pekiştirme yaparak bilgilerinizin sağlamlaştırabilirsiniz. Kitabın içinde 1200’ü aşkın soru bulunmaktadır ve bu soruların tamamı video çözümlüdür.


Limit Yayınları TYT-AYT Geometri Soru Bankası

 

Limit yayınları tarafından çıkarılan bu kitap hem TYT hem de AYT oturumu için kullanılabilmektedir. Bu kitap da orta seviye bir kitaptır. Orta seviye kitaplar ÖSYM sınavlarına yakın tarzda olmaktadır. Bu nedenle orta seviye kitaplar gözünüzü korkutmasın. Yeni sınav sistemine uyumlu olarak hazırlanan Limit AYT Geometri soru bankası kitabının tamamı video çözümlüdür.


3D Yayınları AYT Geometri Soru Bankası

 

3D yayınları tarafından hazırlanan bu AYT Geometri soru bankası kitabı orta seviye bir kitaptır. İçinde kolay sorular da olsa zor sorular da olsa genel olarak orta seviye sorulardan oluşmaktadır. Kitabın içindeki sorular ÖSYM tarzına %100 uyumlu olacak şekilde hazırlanmıştır. Aynı zamanda kitabın içindeki soruların tamamı video çözümlüdür. 3D Video Çözüm uygulamasını indirerek çözemediğiniz soruların video çözümlerini izleyebilirsiniz.


Karekök Yayınları AYT Geometri Soru Bankası

Karekök yayınlarının hazırladığı bu kitap orta seviyenin biraz daha üstünde ve hatta sizi biraz da zorlayacak bir kitaptır. Kitap içinde bol miktarda pekiştirme yapabileceğiniz sorular bulunmaktadır. Kitabın tamamı video çözümlüdür. AYT Geometri Kitap Önerileri yazımızda kendine yer buluyor.


Limit Yayınları TYT-AYT Geometri El Kitabı

Limit yayınlarının bu kitabı ile hikaye kitabı boyunda otobüste, serviste hikaye okur gibi geometri çalışabilirsiniz. Hem TYT, hem de AYT geometri konularının bulunduğu bir kitapta konu anlatımlı kitap arayanlar için tavsiyemizdir.


Palme Yayınları AYT Geometri Konu Anlatımlı

Palme yayınlarının hazırladığı bu kitap yeni öğretim programına uygun olacak şekilde hazırlanmıştır. TYT Geometri kitap önerileri yazımızda konu anlatımlı kitap arayanlar için uygun bir kitaptır.


2023 AYT Geometri Kitap Önerileri hakkında yorumlarınızı aşağıdaki yorumlar bölümünden yapabilirsiniz. Sizin de önermek istediğiniz kitaplar varsa yorumlar kısmına yazabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir 👇

2024 AYT Geometri Konuları ve Soru Dağılımı

AYT Geometri Çıkmış Sorular PDF İndir

AYT Geometri Formülleri PDF İndir


👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu