Kamu Personel Alımları

5 Dev Firmadan İş İlanı….. İşte Detaylar

Türkiye’de büyük bir pazar ve sermaye payına sahip 5 firmadan açıklanan işçi alımı sizler için sitemizde yer almaktadır. İşte hangi firma kaç tane nerede çalışacak eleman arıyor detaylar sizlerledir.

THY YETİŞTİRİLMEK ÜZERE PERSONEL ALIMI :

Türk Hava Yolları İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü tarafından resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada, kokpit personel kadrolarının yanı sıra eğitim düzeyine göre alım yapılacağı açıklandı.

Başvuru ve personel alımı için yapılacak görüşmeler için ilk olarak internet siteleri üzerinden takip edileceği açıklandı.

THY İş İlanı İçin Tıklayınız  

BİM PERSONEL İŞÇİ ALIM İLANLARI :

Türkiye’de hazır gıda ve market zinciri adı altında büyük işlere imza atmış olan BİM işçi alımı için belirli koşulları ve kaç tane hangi pozisyona işçi alacağını resmi sitelerinden açıkladı. Gıda personeli, market yönetimi , kasiyer pozisyonlarının öne çıktığı açıklamanın detayları sizlerle.

BİM İş İlanı İçin Tıklayınız

 

Türk Eğitim Vakfı Bağış Personel Alımı İlanları:

Türk Eğitim Vakfı’nın internet üzerinden yayınladığı yönergede personel alımı yapılacağını ve pozisyon olarak da saha da çalışacak bağış sorumlusu olacağını açıkladı.

Türk Eğitim Vakfı İlanı İçin Tıklayınız     

 

Roketsan Personel Alımı İlanı :

İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü aracılığıyla ilan edilen personel alımının genel özellikleri öğrenim durumuna göre kadrolara başvurabilecekleri açıklandı. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Roketsan İlanı detayları İçin Tıklayınız

 

Kızılay Personel Alımı İlanı:

Kızılaya bağlı olarak hem sahada hem de hastanelerde çalışabilecek personel arayan bu kurumun detaylı bilgileri ve başvurularını kendi resmi siteleri üzerinden yaptıklarını sizlere söyleyelim.

Kızılay Personel Başvuru Ve Detayları İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu