Kimdir

Ali Uğur Akbaş Kimdir, Nereli? Ali Uğur Akbaş Hayatı ve Biyografisi

Ali Uğur Akbaş Kimdir, Nereli?. Son günlerde en çok merak edilen isimlerden olan İşadamı Ali Uğur Akbaş Kaç Yaşında? Bir dönem Yeliz Yeşilmen İle boşanması ile gündeme gelen Ali Uğur Akbaş Mal varlığı merak ediliyor. Yeliz Yeşilmen eski eşi olan Ali Uğur Akbaş Ne İş Yapar? Gelin birlikte Ali Uğur Akbaş Hayatı ve Biyografisini öğrenelim…

Ali Uğur Akbaş Kimdir?

Bir dönem gündemde oldukça yer alan Ali Uğur Akbaş, tekrar merak konusu oldu. Yeliz Yeşilmen eski eşi olan ve boşanmaları ile bir süre gündemde olan Ali Uğur Akbaş, 1963 yılında dünyaya geldi. Ortaöğrenimini Adana’da tamamladıktan sonra iş hayatına atıldı, turizm, petrol ve nakliye gibi farklı sektörlerde faaliyette bulundu.

Türkiye ve Dünya’nın birçok şehrinde incelemelerde bulunan Ali Uğur Akbaş, özellikle şehir planlamaları, altyapı ve peyzaj düzenlemeleri konusunda birçok konferansa katıldı. AYAMDER, Atlı Spor Kulübü, Salı Grubu başta olmak üzere birçok sivil toplum örgütünün üyesi olan Ali Uğur Akbaş, Adana Demirspor Kulübü’nün 2. Başkanlığını yürütmektedir. Aynı zamanda Çukurova Stratejik Araştırmalar Merkezi’nin Mütevelli Heyet Başkanı olarak birçok kültürel ve bilimsel araştırmaların yapılmasına katkı sağlamıştır.

👉 Nur Bilen Yavuzer Kimdir, Kaç Yaşında? 


Ali Uğur Akbaş Hayatı ve Biyografisi

Aslen Adanalı olan Ali Uğur Akbaş, 1963 yılında dünyaya geldi. Ortaöğrenimini Adana’da tamamladıktan sonra iş hayatına atıldı, Turizm, petrol ve nakliye gibi farklı sektörlerde faaliyette bulundu. Türkiye ve Dünya’nın birçok şehrinde incelemelerde bulunan Ali Uğur Akbaş, özellikle şehir planlamaları, altyapı ve peyzaj düzenlemeleri konusunda birçok konferansa katıldı.

AYAMDER, Atlı Spor Kulübü, Salı Grubu başta olmak üzere birçok sivil toplum örgütünün üyesi olan Ali Uğur Akbaş, Adana Demirspor Kulübü’nün 2. Başkanlığını yürütmektedir. Aynı zamanda Çukurova Stratejik Araştırmalar Merkezi’nin Mütevelli Heyet Başkanı olarak birçok kültürel ve bilimsel araştırmaların yapılmasına katkı sağlamıştır.

İki kez evlenen Ali Uğur Akbaş ikinci evliliğini oyuncu Yeliz Yeşilmen ile yaptı. 2010 yılında nikah masasına oturan çiftin Asya Tuana ve Birbey adında iki çocuğu var.

Twitter 👉 Ali Uğur Akbaş

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu