Oyun

Android’de PUBG Mobile 1.6 APK Güncellemesi Nasıl İndirilir?

Android’de PUBG Mobile 1.6 APK Güncellemesi Nasıl İndirilir?. PUBG Mobile’in son sürümü 1.6 APK güncellemesi resmi web sitesi üzerinden yayınlandı. Kullanıcılar, PUBG Mobile 1.6 sürümünü yalnızca resmi web sitesinde bulunan APK dosyasını kullanarak indirebilir . Ayrı bir OBB’ye gerek yoktur. En son sürümü Android cihazlara indirip kurmak için aşağıdaki adımları takip edebilirler.

Android’de PUBG Mobile 1.6 APK Güncellemesi Nasıl İndirilir?

PUBG Mobile 1.6 APK indirme bağlantısı Buraya tıklayın

Not: Sitede sağlanan PUBG Mobile 1.6 APK dosya boyutu 1.1 GB’dir. Oyuncuların cihazlarında yeterli boş alan bulundurmaları önerilir.

 1. İlk olarak, oyuncuların en son güncelleme için APK dosyasını yukarıda verilen bağlantı aracılığıyla indirmeleri gerekecektir.
 2. Ardından, APK’yı yüklemeden önce Android cihazlarında Bilinmeyen Kaynaktan Yükle seçeneğini açmaları gerekir.
 3. Kurulum tamamlandıktan sonra kullanıcılar PUBG Mobile’ı açabilir ve ardından oyunu oynamak için oturum açabilir. Kompakt versiyonun aksine, kaynak paketlerini ayrı olarak indirmeye gerek yoktur. Yükleme işlemi sırasında bir hata mesajı çıkması durumunda. Kullanıcının dosyayı web sitesinden yeniden indirmesi ve yukarıda verilen talimatları tekrar izlemesi gerekecektir.

PUBG Mobile 1.6 Güncelleme Yama Notları

Yeni Mod: Flora Menace

Daha önce beta sürümünde mevcut olan Flora Menace oyun modu, 1.6 yamasına dahil edilecek. Yeni mod, oyunculara sağlıklarını artıran Gençleştirme Bariyerini tanıtıyor.

Hücre Matrisi, rastgele silah düşüşleri ve yeniden doğmalar sağlayacaktır. Bu, kullanıcılara savaş malzemeleri almak için kullanabilecekleri Nacore çipleri verecek.


Geri dönen oyun modları

Oyunun geliştiricileri, en son 1.6 güncellemesiyle oyuna en heyecan verici oyun modlarından bazılarını yeniden sunacaklar:

 • Metro Royale: Reunion – Metro Royale’in bazı bölümleri iyileştirilecek
 • Titanlar: Son Direniş
 • Vikendi
 • Şafağa Kadar Hayatta Kal
 • Yük 2.0
 • Enfeksiyon Modu
 • Runik Güç
 • AI’ya Karşı

Bu geri dönüşler hakkında daha fazla ayrıntı resmi sosyal medya topluluklarında sağlanacaktır.


Yeni sosyal özellik

 • Yeni bir Öne Çıkanlar özelliği, oyuncuların harika oyunlarını paylaşmalarına olanak tanır. Bu, ayarlardan etkinleştirilebilir. Ayrıca kariyer sonuçlarını sohbetlerde ve harici platformlarda da paylaşabilirler.
 • Bölge Sıralaması seçilen bir ülke/bölgede test edilecektir. Kullanıcılar, ülkelerinde iyi bilinen bir alan/yer işareti seçebilirler. Ek olarak, aynı bölgeden oyuncular, karşılık gelen unvanları kazanma fırsatı için Bölgesel Sıralamalara katılabilir.

Deneyim iyileştirme

 • Finallere kalamayan takımlar için PUBG Mobil Tüm Yetenekler Şampiyonasına yeni bir Playoff eklenecek. Oyunculara daha fazla görünürlük sağlamak için yeni Haftalık Maç sıralamaları da tanıtıldı.
 • 1. Döngü Sezon 2, 17 Eylül 2021’de başlıyor ve 18 Kasım 2021’e kadar mevcut olacak. Daha iyi ödüller ve efektler sağlayacak.
 • İyileştirilmiş özel efektler, ifade performansı ve temel kontrol.

İlginizi Çekebilir  👇

👉 İnternetten Para Kazanmak İçin 30 Fikir ve 12 Site

👉 Öğrenci Gündemi’ni Instagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

10 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu