Kamu Personel Alımları

Ankara Çankaya Belediye 80 Zabıta Memuru Alacak

Ankara Çankaya Belediyesi KPSS 60 puanla 80 Zabıta memuru alacak.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı (ÇSGB) Yerel Yönetimler Genel Müdürlüğü 80 zabıta memuru alımı KPSS 60 puanla yapacağını duyurdu. Adaylarda ikamet şartı aranmayacağı üzere Türkiye genelinden başvuru kabul edilecektir. Başkent Ankara Çankaya Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere; Belediye Zabıta Yönetmeliği hükümlerine göre unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS puan türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla belirtilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla zabıta memuru alınacaktır.

10 zabıta alımı lise mezunu, erkek, B sınıfı sürücü ehliyeti ve KPSS 60 puanla alacak.

30 zabıta memur alımı önlisans mezunu, 6 bayan ve 24 bay olarak, B sınıfı ehliyet sahipli ve KPSS 60 puanı bulunan adaylar başvuracak.

40 zabıta memuru alımı lisans mezunu, 6 kadın ve 34 erkek olarak, KPSS 60 puanla ve B sınıfı ehliyeti olanların başvurusu kabul edilecek.

Başvurular için sadece 7 gün süre tanınıyor. Adaylar kılavuzda belirtilen belgelerini 23 Haziran 2020 Salı gününden 29 Haziran 2020 Pazartesi günü saat 17:00’ye kadar (Sadece mesai günlerinde saat 09.00-17.00 arasında) Şehit Gönenç Caddesi No:20/1 Maltepe-ÇANKAYA/ANKARA adresindeki Çankaya Belediye Başkanlığı Zabıta Müdürlüğü hizmet binası içinde bulunan İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü birimine teslim etmeleri gerekmektedir.

Zabıta alım kılavuzu için Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu