Yaşam

Arveles Diş Ağrısına İyi Gelir mi? Arveles Diş Ağrısını Kaç Dakikada Keser?

Arveles Diş Ağrısına İyi Gelir mi? Arveles Diş Ağrısını Kaç Dakikada Keser? Diş ağrısı çekenlerin en çok merak ettiği sorular arasında yer alıyor. Arveles genel olarak kas ve iskelet ağrıları ile dismenore kaynaklı ağrılar için ve hafif veya orta şiddetli diş ve postoperatif ağrıları için kullanılır.

Arveles Diş Ağrısına İyi Gelir mi?

Belirti vermeden bir anda ortaya çıkan diş ağrıları çekilmez açılar hissettirebiliyor. Diş ağrısının çürükler, diş eti iltihabı, diş hassasiyeti gibi birçok nedeni olabilmektedir. Arveres genel olarak Arveles genel olarak kas ve iskelet ağrıları ile dismenore kaynaklı ağrılar için ve hafif veya orta şiddetli diş ve postoperatif ağrıları için kullanılır. Arveres bu nedenle orta seviyedeki diş ağrıları için ve iltihaplı diş ağrısı için kullanılabilmektedir. Arvelesti ağrınızın geçip geçmediğine göre günde en fazla 3 defa 8 saat arayla kullanılabilmektedir.

Arveres aşağıdaki durumlarda kullanılabilmektedir:

  • Diş ağrılarında
  • Ameliyat sonrası ağrılarında
  • İltihaplı eklem ağrılarında
  • Ağrılı adet dönemlerinde
  • Şiddetli baş ağrılarında
  • Migren ataklarında

Arveles Diş Ağrısını Kaç Dakikada Keser?

Arveles vücudumuzda ağrıya neden olan ağrılar için kullanılan ağrı kesicilerindendir.  Arveles kullananlar genelde ağrı ve acıyı kestiği için ilk olarak erveles ağrı kesici ilacı tercih etmektedir. Arveles genel ilk tercih edildiği alan baş ağrısı ve diş ağrısı geçirmek için kullanılır. Arveles kullananlar ağrılarının ortalama yarım saat için kesildiğini söylemektedir.


Uyarı: Sitemizde paylaşılan reçeteli veya reçetesiz tüm krem, merhem, sabun, jel gibi ürünler bilgi amaçlı paylaşılmaktadır. Sadece doktorunuzun reçete ettiği şekilde kullanınız.

Arveles Nasıl Kullanılır?

Arveles mutlaka size doktorunuzun bildirdiği dozda almaya dikkat etmelisiniz asla ağrıyı kesmek için fazla doz almayın. İhtiyacınız olan ARVELES dozu, ağrınızın tipine, şiddetine ve süresine bağlıdır. Doktorunuz size günde kaç tablet ve ne kadar süre ile almanız gerektiğini söyleyecektir.

Önerilen doz genellikle, günlük 3 tableti (75 mg) geçmeyecek şekilde her 8 saatte bir 1 tablettir (25 mg). Arveles bir bardak su ile beraber alınır. Eğer ağrınız çok şiddetli ise yemeklerden önce yani aç karınla aldığınızda aldığınızda etkisini daha iyi gösterecektir. Aç karınla tek doz almanız yeterlidir.


İlginizi Çekebilir 👇

Diş Ağrısından Kurtulmak İçin 10 Etkili Çözüm


👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu