Kimdir

Aslı İnandık Kimdir, Kaç Yaşında? Aslı İnandık Hayatı ve Biyografisi

Oyunculuk kariyeri dışında sosyal medyada birbirinden farklı ve komik videolar çekerek ünlenen ve günden güne takipçi sayısı artan Aslı İnandık Kimdir? merak edilmeye başlandı. En sonda Beyaz TV’de kendisini “Metafizik uzmanı” olarak tanıtan Pelin Hürman’ın ‘cin çıkarma seansı‘nı taklit ederek video çeken ünlü oyuncu Aslı İnandık Hayatı ve Biyografisi sizler için derledik…

Aslı İnandık Kimdir?

Oyunculuğu dışında sosyal medyada birbirinden komik videolar ve paylaşımlarla gündeme gelen Aslı İnandık. En son çektiği cin çıkarma videosu ile tekrar gündeme geldi. Güldür Güldür Show ekibinde yer alarak, oyunculuk kariyerinde çıkış yakalayan oyuncu Aslı İnandık, Aslı Gibidir filminin başrolünde yer aldı. Komedi filmi sevenler tarafından beğenilen filmle beraber, oyuncu Aslı İnandık’ın hayatı ve biyografisi internette merak konusu oldu.

Aslı İnandık, 1989 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Gazi Üniversitesi Müzik Bölümü’nde eğitim aldıktan sonra, Ankara Üniversitesi DTCF Oyunculuk Bölümü’nde de eğitim gördü. Youtube kanalı açarak kısa sürede çok fazla takipçi edinen Aslı İnandık kısa sürede sosyal medya fenomeni olmayı başardı. 2014 yılında ise Gülse Birsel’in teklifi üzerine Yalan Dünya dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. 2014 yılında ise Gülse Birsel’in teklifi üzerine Yalan Dünya dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşadı.

👉 Müge Anlı Şinasi Yüzbaşıoğlu ile Evleniyor I Şinasi Yüzbaşıoğlu Kimdir, Kaç Yaşında?


Aslı İnandık Hayatı ve Biyografisi

Star Tv ekranlarında yayınlanan; başrolü Berk Cankat, Özge Gürel, Canan Ergüder ve Mesut Akusta’nın paylaştığı Yıldızlar Şahidim dizisinin kadrosunda yer alarak, Feraye karakterini canlandırdı. Aslı İnandık, 1989 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Gazi Üniversitesi Müzik Bölümü’nde eğitim aldıktan sonra, Ankara Üniversitesi DTCF Oyunculuk Bölümü’nde de eğitim gördü.

Youtube kanalı açarak kısa sürede çok fazla takipçi edinen Aslı İnandık kısa sürede sosyal medya fenomeni olmayı başardı. 2014 yılında ise Gülse Birsel’in teklifi üzerine Yalan Dünya dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır.

Star Tv ekranlarında yayınlanan; başrolü Berk Cankat, Özge Gürel, Canan Ergüder ve Mesut Akusta’nın paylaştığı Yıldızlar Şahidim dizisinin kadrosunda yer almakta, Feraye karakterini canlandırdı.


Aslı İnandık Cin Çıkarma Videosu

Beyaz TV stüdyosunda, Youtube kanalında kendisini ‘metafizik uzmanı’ olarak tanıtan Pelin Hürman, ‘cin çıkarma seansı’ yaptı. Sosyal medyada gündem olan Hürman’ın ‘cin çıkarma’ ritüeline birçok kullanıcıdan tepki geldi.

İnstagram 👉 Aslı İnandık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu