Kimdir

Aslı Şen Kimdir, Kaç Yaşında? Aslı Şen Hayatı ve Biyografisi

Aslı Şen Kimdir, Kaç Yaşında?. Sosyetenin en çok konuşulan ve cemiyet hayatında ünlü isimlerinden olan Aslı Şen bir dönem Linet ile yaşadığı problemle gündeme gelmişti. Sonrasında isminden sık sık söz ettiren Aslı Şen Oğlu ve Babası da merak edilmeye başlandı. YouTube‘ da çektiği videolar ile de izleyenlerine sık sık video paylaşan Aslı Şen Son videosu merak ediliyor. Gelin birlikte Aslı Şen Hayatı ve Biyografisi öğrenelim…

Aslı Şen Kimdir?

Aslı Şen 1977’nin Eylül’ünde İstanbul’da doğdu. Aslı Şen Başak burcudur. Lisans eğitimini Bilkent Üniversitesi İşletme bölümünde alan Şen, mezuniyetin sonrasında yurtdışında pazarlama üzerine de eğitim aldı. Ardından İstanbul’a döndü ve 1.5 sene kadar bir prodüksiyon firmasında çalışarak 2 sene halkla ilişkiler alanında tecrübe edindi. Evli olduğu dönemde de kariyerine devam eden Şen, hamileliğin ardından çalışma hayatını  sonlandırdı.

Aslı Şen, yükseköğrenimini Bilkent Üniversitesi işletme bölümünde tamamladı. Aynı zamanda mezun olduktan sonra, yurtdışına gidip pazarlama üzerine çeşitli eğitimlerde aldı. Aslı Şen’in günümüzde kendine ait Ashley Joy isimli kozmetik markası vardır. Aynı zamanda Youtube kanalı üzerinden kozmetikle ilgili çeşitli yayınlar yapıyor. YouTuber olan Aslı Şen, kanalında birçok ünlü isimle sohbetler yapıyor.

👉 Eda Gök Kimdir, Kaç Yaşında? 


Aslı Şen Hayatı ve Biyografisi

Girişimci, iş kadını ve kozmetikçi olarak iş hayatına devam ediyor. Şen, Ashley Joy isimli markayı kurdu ve hamilelik döneminde kullanmaya başladığı Yağlar ve doğal ürünlerin ardından kozmetiğe merak salarak bu sektöre giriş yaptı. Markanın ismini yurt dışında arkadaşlarının kendisine Ashley dediklerini, Joy kelimesinin İngilizce anlamının ise soyadı olduğunu açıkladı.

Zaman içerisinde kozmetik kanalı açan Şen, bu alanda adından söz ettirdi. Kanalında Arzu Sabancı, Yasemin Özilhan ve Zeynep Yılmaz gibi önemli konuklara yer verdi. Şen, Ashley Joy’un yanı sıra Bellamom mağazasının da kurucusu oldu ve bir arkadaşı ile Bellamom’u ortak olarak faaliyete geçirdi.


Asli Şen Eşi Metin Şen Kimdir?

Aslı Şen, Metin Şen ile evlidir. Bir röportajında eşi ile yazlık arkadaşı olduklarını kız kardeşi Suzan Hanımın çok yakın arkadaşı olduğunu söyledi. Evlilik öncesinde 2-3 ay kadar kısa bir flört dönemi yaşayan çift, 25 yılı geçkin bir tanışmışlıkları var. Bir süre yurt dışına gittikten sonra ayrılmaya karar evli çift ayrılık kararı aldı. Fakat ayrılığa kararı aldıktan 2 sene sonra tekrar evlilik kararı alanı çift, 6 ay sonra tekrar evlendi. Bu evliliğinden Aslı Şen’in Berke ve Batu isimlerinde iki oğlu var.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu